فهرست
پیش بازی ویارئال- رئال مادرید: زیر دریایی ها در کمین رئال
پیش بازی ویارئال- رئال مادرید: زیر دریایی ها در کمین رئال

پیش بازی ویارئال- رئال مادرید: زیر دریایی ها در کمین رئال

آی اسپورت- رئال مادرید امشب در ال مادریگال مهمان زیر دریایی های زرد است. مادریدی ها امروز در حالی به مصاف ویارئال می روند که از 5 بازی 9 امتیازگرفته اند. باخت 4-2 مقابل سوسیه داد و شکست 2-1 برابر اتلتیکومادرید در هفته ای دوم و سوم باعث شده آنها اکنون در رده ششم لالیگا قرار بگیرند، هرچند آنها دو هفته قبل با 8 گل لاکرونیا را درهم کوبیدند و هفته قبل هم موفق شدند 5 گل به الچه بزنند تا بگوییم آنها روی مسیر برد قرار دارند. رئالی ها در 3 بازی اخیر خود 18 گل به ثمر رسانده اند، که یک آمار فوق العاده برای شاگردان کارلو آنجلوتی محسوب می شود.

در ترکیب امشب رئال په په، مدافع پرتغالی این تیم، به دلیل عدم آمادگی احتمالا روی نیمکت خواهد بود.

ویارئال با هدایت مارسلینو گارسیا از 5 بازی 8 امتیاز کسب کرده. آنها در هفته های اول و چهارم به ترتیب موفق به شکست لوانته و رایو وایکانو  شدند و در هفته های سوم و پنجم از بازی های گرانادا و ایبار تک امتیاز گرفتنتد. نتایجی که آنها را در مکان هفتمی جدول لالیگا قرار داده.

مارسلینو گارسیا البته امروز مصدومان زیادی در ترکیب تیمش دارد. او دوس سانتوس،جوکیچ، پرز و کاستا را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و کانی را هم به احتمال زیاد بازی نخواهد داد.

ترکیب احتمالی رئال در این بازی : کاسیاس-کارواخال-واران-راموس- مارسلو-خامس رودریگز- ایارامندی- تونی کروس- ایسکو- گرت بیل و کریس رونالدو که در سیستم 4-4-2 به میدان خواهند رفت.

در 6 بازی اخیر این دو تیم ، رئال 4 بار برنده بوده و دو دیدار دیگر با نتایج تساوی 2-2 و 1-1 خاتمه یافته است.

     
آی اسپورت
2014-09-27 12:57:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر