فهرست
فتح الله زاده: حمایت از قلعه نویی باعث شد عوضم کنند/ چوب بردار و من را بزن آقای روشن!
فتح الله زاده: حمایت از قلعه نویی باعث شد عوضم کنند/ چوب بردار و من را بزن آقای روشن!

فتح الله زاده: حمایت از قلعه نویی باعث شد عوضم کنند/ چوب بردار و من را بزن آقای روشن!

آی اسپورت- مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال این روزها چند نوبت با جلسه با مدیرعامل فعلی برگزار کرده تا در مورد مسائل مالی باشگاه در سال های اخیر و البته داستان کاپ های قهرمانی این تیم، مدارک شفافی به سازمان بازرسی ارسال شوند. علی فتح الله زاده که همچنان روی تاثیر حمایت از قلعه نویی بر اخراج اش اصرار دارد، در گفتگو با فارس جلسه امروز را مثبت ارزیابی کرده است. 

جلسه، جلسه خوبی بود بزرگواز! 

جلسه خوبی بود. اسنادی که لازم بود در اختیار مسئولان گذاشتند و اجازه دادیم مراجع ذیصلاح در این مورد صحبت کنند و اگر باز هم مشکلی بود جلسه دیگری برگزار خواهیم کرد. جلسه بسیار خوبی امروز برگزار شد.

سریع، شفاف و علمی

نتیجه این جلسه این بود که سریع‌تر کارهای باشگاه را برطرف ‌کنیم آن شبهاتی که من در رسانه‌ها دیدم با آن چیزی که در جلسه امروز مطرح شد متفاوت بود. می‌خواهیم سریع به صورت شفاف و علمی کارها به سازمان بازرسی و خصوصی‌سازی انتقال داده شود تا قیمت‌گذاری در مورد این باشگاه انجام شود. مشکل خاصی نبود و من در این زمینه چیز خاصی ندیدم.

تیم، امیدوارکننده است

 متاسفانه با وجود اینکه استقلال خوب بازی کرد اما نتیجه را واگذار کرد. بعضی وقت‌ها این مسائل پیش می‌آید. تیم امیدوارکننده ظاهر شده و بازی‌های خوبی انجام می‌دهد. فکر می‌کنم در ادامه لیگ بازی‌ها و نتایج خوبی کسب کنند.

قلعه نویی باعث برکناری ام شد

 ما در فصل گذشته آنقدر در ابتدای فصل ضعیف عمل کردیم اما پای او ایستادم و باعث شد من را عوض کنند. یادتان باشد قلعه‌نویی همیشه 5-6 هفته اول را نتیجه نمی‌گیرد که این موضوع در فصل گذشته باعث شد من را برکنار کنند اما من قلعه‌نویی را عوض نکردم. ۲ سال حامی مظلومی بودم و با  قلعه‌نویی هم دو سال کار کردم. تنها مدیرعاملی هستم که به این راحتی مربی عوض نمی‌کنم.

ادعای روشن در مورد قلعه نویی؟

آقای روشن می‌خواهد من را بزند به هر طریقی این کار را انجام می‌دهد. حسن آقا بیا یک چوب دستت بگیر و من را بزن!

 دارایی های آبی

در جلسه امروز به جز من، افشارزاده، نماینده سازمان بازرسی کل کشور، منزوی، ساعدی، توفیقی و افجه‌ای حضور داشتند و امروز در مجموع در خصوص دارایی‌های باشگاه استقلال به صحبت پرداختیم.

اختلاف نداریم

  در این مورد چون صحبت‌ها رسانه‌ای شده بود به بررسی پرداختیم و قرار شد لیست کاپ‌ها تهیه شده و به من داده شود و من هم در این زمینه بررسی‌هایم را انجام دهم البته باز هم اعلام می‌کنم که هیچ اختلافی بین من و افشارزاده وجود ندارد و هر صحبتی که او بگوید من تائید می‌کنم.

     
آی اسپورت
2014-09-27 13:16:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر