فهرست
درآمد هنگفت مسی؛ سالیانه ۱۰۰میلیون یورو
درآمد هنگفت مسی؛ سالیانه ۱۰۰میلیون یورو

درآمد هنگفت مسی؛ سالیانه ۱۰۰میلیون یورو

آی اسپورت- مهاجم بارسلونا پس از تمدید قراردادش سالیانه نزدیک به ۱۲۵ میلیون یورو از باشگاه دریافت می‌کند. ۲۵ نوامبر گذشته لیونل مسی قراردادش را به طور رسمی با بارسلونا تا سال ۲۰۲۱ تمدید کرد. بر اساس اسناد فوتبال لیکس که مدیا پارت فرانسه منتشر کرده است ارزش قرارداد مسی به ۱۰۴ میلیون یورو افزایش پیدا کرده است. این برای اولین بار در تاریخ است که یک بازیکن چنین دستمزد گزافی را می‌گیرد.

اسناد فوتبال لیکس فاش کردند که مهاجم بارسلونا هر سال ۷۱ میلیون یورو (به همراه ۱۵ درصد حق تصویر) دریافت می‌کند. همچنین به خاطر تمدید قراردادش ۶۳. ۵ میلیون یورو کسب خواهد کرد و اگر تا پایان قراردادش باشگاه کاتالانی را ترک نکند پاداش دریافت و رقمش به ۷۰ میلیون یورو افزایش پیدا خواهد کرد. اگر این پاداش‌ها بین چهار سال تقسیم شوند مسی ۷۱ میلیون دستمزد خواهد گرفت و علاوه بر این سالیانه ۱۵. ۸ میلیون پاداش به خاطر تمدید قراردادش و ۱۷. ۵ میلیون یورو به علت وفاداری دریافت خواهد کرد. با در نظر گرفتن این پاداش‌ها دریافتی ستاره آرژانتینی از باشگاه به ۱۰۴ میلیون یورو می‌رسد.

 با این حال باید به این رقم افزود چون در قرارداد جدید مسی مانند گذشته پاداش‌های زیادی وجود دارد. به عنوان مثال اگر او در ۶۰ درصد بازی‌های بارسا حضور داشته باشد سالیانه ۱. ۹ میلیون یورو دریافت می‌کند. همچنین اگر آبی اناری‌ها بتوانند فاتح لیگ قهرمانان شوند ۱۲ میلیون یورو به دست خواهد آورد. با احتساب این پاداش‌ها و دستمزد‌ها مسی در یک سال می‌تواند بیش از ۱۲۲ میلیون یورو به دست آورد.

ایسنا

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-01-13 01:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
وحید بارساپولیسی
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۴۱
اینها فقط درآمد پادشاه از بارسلوناس.. تبلیغات سامسونگ ، کونامی ، هوآوی و از همه مهمتر آدیداس به عنوان سوپر آیکون رو هم درنظر بگیرید.. حلال جون خودشو زن و بچه و پدر مادرش..الان ده سال و اندیه که داره هرهفته مارو از فوتبال ناااابش سیراب میکنه..بطوریکه از بازی دیگر تیمها لذتی نمیبرم و هر هفته خدا خدا میکنم بارسلونای کبیر وارد میدان شه...3-4 سال دیگه هم مهمون جادوی کینگ هستیم و بعد خداحافظ فوتبال..
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر