فهرست
سیاسی: قطعا مهاجم خارجی می‌خریم/ مشخص نیست روی مدیرعاملی منتقمی به اجماع برسیم/ مادی بودن دایی را ندیدم
سیاسی: قطعا مهاجم خارجی می‌خریم/ مشخص نیست روی مدیرعاملی منتقمی به اجماع برسیم/ مادی بودن دایی را ندیدم

سیاسی: قطعا مهاجم خارجی می‌خریم/ مشخص نیست روی مدیرعاملی منتقمی به اجماع برسیم/ مادی بودن دایی را ندیدم

آی اسپورت- از حرف‌های رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مشخص است تقریبا شانس منتقمی برای گزینه مدیرعاملی این باشگاه از همه بیشتر است. حرف‌های حمیدرضا سیاسی را به نقل از مهر بخوانید:

نقاط ضعف برطرف می‌شود

ان شاءالله بتوانیم این بردها را ادامه دهیم. ما در تلاش هستیم نقاط ضعفمان را هر هفته پوشش بدهیم. به هواداران هم قول می‌دهیم که تمام تلاشمان را برای موفقیت به کار ببریم.

گل ناشیانه‌ای خوردیم

در بازی با استقلال صنعتی گل ناشیانه‌ای خوردیم که باعث شد بازیکنان از نظر روحی یک مقدار تحت تاثیر قرار بگیرند ولی خدا را شکر بازیکنان ما خودشان را پیدا کرده و در همان نیمه اول کار را تمام کردند.

ضعف‌ها در نیم فصل برطرف می‌شود

نتیجه بازی برابر استقلال امیدوار کننده بود. تیم ما ضعف‌های غیر قابل انکاری دارد که در تلاش هستیم آن‌ها را برطرف کنیم. ما در صدد هستیم تا با جذب یک مهاجم و یک مدافع چپ خوب، تیم را تقویت کنیم. ان شاءالله ضعف‌ها برای نیم فصل برطرف خواهد شد.

محدودیت هزینه داریم

مهاجم مد نظر باشگاه، قطعا خارجی خواهد بود، چون ما بیشتر از سه بازیکن خارجی نمی‌توانیم جذب کنیم و ترجیح می‌دهیم در خط حمله یک خارجی بگیریم. از سوی دیگر محدودیت‌هایی مثل سقف هزینه داریم. به همین دلیل برای جذب مدافع چپ به این فکر می‌کنیم که شاید از یک تیم دیگر قرض بگیریم. در هر صورت سرمربی ما دارد رزومه چند بازیکن را بررسی می‌کند تا بعد از تصمیم نهایی، برای جذب بازیکنانی که می‌خواهد اقدام کنیم.

ویسی نظرش را گفته است

این که ویسی گفته است داور کارمند وزارت ورزش بوده و می‌خواست تیم وزارت را از بحران خارج کند نظر شخصی‌اش می‌باشد ولی واقعیت نیست. همه بازی را دیدند. خطای روی محمد نوری هم که پنالتی بود که شکی در آن نیست. گلی که آن‌ها زدند روی اشتباه فاحش دروازه‌بان ما بود.

از شکست استقلال خوشحال نمی‌شوم

من از شکست استقلال خوشحال نمی‌شوم. من بیشتر از پیروزی پرسپولیس خوشحالم. به هر حال یک زمانی بازی‌ها سخت‌تر می‌باشد و یک زمانی ساده‌تر که حالا بازی‌های سخت به دیگر تیم‌های بالای جدول رسیده است.

کریمی متعلق به پرسپولیس است

خیلی خوشحالم که کریمی این فرصت را پیدا کرد تا در سطح بالا و در کنار کی‌روش کارش را در مربی‌گری آغاز کند. همه می‌دانند کریمی متعلق به خانواده پرسپولیس است و درهای تیم پرسپولیس همیشه به روی او باز است.

احتمال مدیرعامل تا دوشنبه معرفی می‌شود

ما روز دوشنبه این هفته یک جلسه برگزار می‌کنیم. اگر بتوانیم به نتیجه برسیم، مدیرعامل معرفی خواهد شد. قوی‌ترین گزینه مدیرعاملی که روی میز پرسپولیس وجود دارد، بهروز منتقمی است. حالا باید دید نظر دیگر اعضای هیات مدیره چیست. در حال حاضر منتقمی اصلی ترین گزینه مدیرعاملی است.

منتقمی گزینه قابل اعتنایی است

سئوال سختی است که چقدر احتمال دارد منتقمی مدیرعامل باشگاه نشود!  تا الان که باشگاه با سرپرستی منتقمی به مشکل نخورده است و جای نگرانی وجود ندارد. احتمال را نمی‌توانم بگویم ولی منتقمی گزینه قابل اعتنا و قابل توجهی است. با توجه به سوابق و آشنایی منتقمی به باشگاه، ایشان گزینه قابل توجهی است. حالا همه اعضا عقاید خودشان را دارند. تقریبا همه روی سرپرستی منتقمی متفق‌القول بودند. حالا اینکه آن‌ها روی مدیرعاملی منتقمی هم به اجماع برسند را نمی‌دانم.

دایی بی‌ادعا بود

فکر می‌کنم امروز با دایی تماس بگیریم تا ببینم چه زمانی می‌توانیم جلسه را برگزار کنیم. تماس با دایی و تسویه حساب با وی در برنامه این هفته ما گنجانده شده است. با این حال درباره دایی باید بگویم آنقدر که مطبوعات و رسانه‌ها بُعد مالی این قضیه را پر رنگ کردند، من چنین چیزی ندیدم. دایی واقعا در این مدت ادعایی نداشت.

جز نجابت دایی چیزی ندیدم

دایی در این مدت با ما با مناعت طبع برخورد کرد. باید از او تشکر کنم. آنچه که درباره دایی نسبت به مادی بودن وی می‌گفتند را من ندیدم. دایی بزرگواری خود را در همان برنامه نود نشان داد که مودبانه صحبت کرد. اینها نشان دهنده بزرگی آدم‌هاست. من در این چند وقت جز نجابت از دایی ندیدم. بزرگواری دایی در فوتبال ما غیر قابل انکار است و ما هم تلاش می‎‌کنیم به بهترین نحو با وی تسویه حساب کنیم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-27 13:32:51
نظر دهید

۱ نظر
فرشاد
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۱۲
just گمشو بابا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر