فهرست

پیش بازی آاس رم- ورونا: رم شانه به شانه یووه پیش می رود؟

 آی اسپورت- شاگردان رودی گارسیا با کسب 12 امتیاز از 4 بازی، شانه به شانه یوونتوس در صدر جدول حرکت کرده اند.آنها امروز در ورزشگاه المپیکو میزبان ورونا خواهند بود.

آاس رم این فصل بعد از مدت ها در چمپیونزلیگ هم حضور دارد.آنها در بازی اول 5-1 زسکا موسکو را در هم کوبیند. نتایج این فصل رم در سری آ هم نشان از تیم قدرتمند رودی گارسیا دارد. آنها علاوه بر این که با صدرنشین هم امتیاز هستند،اما در خط دفاع هم آمار خیره کننده ای دارند. یک گل خورده در چهار بازی که حاکی از دفاع مطمئن این تیم دارد.تیمی که سه شنبه آینده، یک بازی سخت در برابر منچسترسیتی در چمپیونزلیگ خواهد داشت.

رودی گارسیا اگرچه با مصدومان زیادی برای این بازی مثل استروتمن،ایتوربه،آستوری، و بالزارتی را در تیمش مواجه است اما احتمالا اشلی کول را بار دیگر درترکیب اصلی خواهد داشت.

از سویی دیگر، آندره ماندرولینی این فصل با ورونا نتایج خوبی گرفته.آنها از 4 بازی 8 امتیاز گرفته اند و موفق شده اند تورینو و پالرمو را شکست دهند. این نتایج برای تیمی که دومین سال است که به سری آ صعود کرده، نتیجه درخشانی به حساب می آید.

هلاس ورونا احتمالا در این بازی، الساندرو آگوستینی و یاکوبا سالا را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

در 4بازی اخیر این دوتیم، آاس رم بنده هر 4 دیدار بوده. بنابراین هدف آدره ماندرولینی و شاگردانش کسب یک امتیاز از تیمی است که در خانه بازی می کند و در بالای جدول هم قرار دارد.

     
آی اسپورت
2014-09-27 13:46:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر