فهرست
مظلومی: دوست ندارم استقلال را در این شرایط ببینم/ شانس قهرمانی استقلال بالاست/ برکناری قلعه نویی کار عاقلانه ای نیست
مظلومی: دوست ندارم استقلال را در این شرایط ببینم/ شانس قهرمانی استقلال بالاست/ برکناری قلعه نویی کار عاقلانه ای نیست

مظلومی: دوست ندارم استقلال را در این شرایط ببینم/ شانس قهرمانی استقلال بالاست/ برکناری قلعه نویی کار عاقلانه ای نیست

آی اسپورت- پرویز مظلومی این روزها در تیمی فعالیت ندارد و مشغول استراحت است. او درباره سه شکست پیاپی استقلال می گوید آبی ها باید از این شرایط خارج شوند اما از قلعه نویی هم حمایت کنند. مصاحبه با مظلومی را به نقل از ایسنا در زیر بخوانید:استقلال و سه شکست پیاپی. نظرتان چیست؟!

 ان‌شاءالله استقلال هرچه سریعتر از این وضعیت خارج شود. من دوست ندارم استقلال را در این شرایط ببینم. آنها ابتدای فصل خیلی خوب شروع کردند اما هر بالا رفتنی یک پایین آمدنی هم دارد و من مطمئنم که وضعیت استقلال اینگونه نمی‌ماند. هواداران نگران نباشند و صبوری کنند. بازی‌های زیادی باقی مانده و شانس قهرمانی استقلال هم بالاست. همانطور که شش برد درهفت هفته برای استقلال بی سابقه بود این سه باخت متوالی هم بی سابقه بوده است اما جای نگرانی نیست.

 

حسن روشن در مصاحبه ای گفته اگر فتح الله زاده مدیرعامل بود قلعه نویی را برکنار می کرد...

 نه فتح‌الله‌زاده و نه هیچ مدیر دیگری در این شرایط قلعه‌نویی را بر نمی‌دارد. استقلال دوم جدول است و شانس زیادی دارد و برداشتن قلعه‌نویی اصلا کار عاقلانه‌ای نیست. من خودم سرمربی استقلال بوده‌ام و می‌دانم که این بحث‌ها بعد از باخت‌ها وقتی ایجاد شود به لحاظ روحی و روانی روی مربی تیم تاثیر می‌گذارد و فشار کاذبی را ایجاد می‌کند. هیات مدیره استقلال باید با حمایت از قلعه‌نویی فشار را از روی او بردارد.


البته شما رابطه خوبی با سرمربی استقلال ندارید...

من اگر با کسی هم مشکل داشته باشم، روی قضاوتم در کار تاثیر نمی‌گذارد. شاید من و قلعه‌نویی رابطه خوبی نداشته باشیم اما باید منطقی حرف زد. مردم از من نوعی توقع دارند که قضاوت عقلانی داشته باشم و از روی احساس صحبت نکنم. من تجربه فشار زیادی که روی سرمربی استقلال وجود دارد را داشته‌ام و می‌دانم که همه از استقلال توقع دارند. من اعتقاد دارم که هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است و مدیریت و هواداران استقلال باید از این تیم حمایت کنند چون شانس بالای قهرمانی دارد.


نظرتان درباره مربی گری کریمی در تیم ملی چیست؟!

 اتفاق خوبی رخ داده است. کریمی بازیکن با تجربه‌ای است که با مربیان بزرگی هم کار کرده است. البته خوب است که او بعدها به کلاس هم برود اما امثال کریمی، مجیدی و باقری سرمایه ملی ما هستند و باید از آنها در این مواقع استفاده کرد.

 عده‌ای معتقدند که حضور کریمی در تیم ملی شاید منجر به فرصت سوزی برای او شود...


کریمی که حرف اول را در تیم ملی نمی‌زند که بخواهد بسوزد. او رفته تجربه کسب کند و این مسئله برای خودش و ما خوب است. حضور او در مربی‌گری می‌تواند باعث شود مردم به استادیوم‌ها بروند.


نظرتان راجع به تیم ملی امید چیست؟ 

 واقعا نتایج عجیبی کسب کردیم که باعث تاسف است. ما به تیم درجه سه آسیا باختیم. جالب اینجاست که 7 بازیکن 23 سال هم با خودمان برده بودیم. در این وضعیت باید یک نفر جوابگو باشد یا نه؟ نتایج تیم ملی امید خفت آور بود. چه توجیهی برای آن وجود دارد؟ وینگادا تجربه موفقی در ایران نداشت و نباید تیم را به او می‌دادیم. نمی‌خواهم پالس منفی بدهم اما با این تیم‌ نمی‌توان امید خاصی برای صعود به المپیک داشت. ما برای صعود به المپیک با قطر، کره و ژاپن چه خواهیم کرد؟  متاسفانه حرف‌های ما فایده‌ای ندارد چراکه گوش شنوایی نیست. کاش یک مربی ایرانی در تیم امید بود که هم دلسوزتر است و هم کم هزینه‌تر برایمان در می آمد. یک مربی آورده‌ایم که فقط اسم دارد و این درحالی است که خیلی‌ها در این فوتبال اسم داشتند اما در حال حاضر هیچ نشانی ندارند. ما باید یک نفر دلسوز می آوردیم که برای تیم وقت بگذارد. واقعا از این نتایج احساس بدی به آدم دست می‌دهد.


قرار است به نفت مجسد سلیمان بروید؟!
 

 دو هفته پیش پیغام دادند که به این تیم بروم اما اگر می‌خواستم همان اول فصل به آنجا می‌رفتم. من شرایطی برای آنها مطرح کردم که ابتدای فصل نپذیرفتند وگرنه من افتخار می کنم که به آن شهر که خودم هم آنجایی هستم کمک کنم اما شرایط واقعا فراهم نبود.


وضعیت برادرتان چطور است؟! 

 از همه مردم عزیزمان می خواهم که دعای خیرشان را نسبت به غلامحسین دریغ نکنند. همچنین از جناب آقای احمدی مقدم بابت فراهم کردن شرایط جابه جایی برادرم تشکر می کنم و در پایان هم از پرسنل بیمارستان بهمن بابت تلاش‌هایشان متشکرم. امیدوارم با دعای هواداران فوتبال برادرم هرچه سریعتر به وضعیت مطلوب برسد.

 

     
آی اسپورت
2014-09-27 13:51:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر