فهرست
پیش بازی کلن-بایرن مونیخ: بایرن از پس دفاع کلن بر می آید؟
پیش بازی کلن-بایرن مونیخ: بایرن از پس دفاع کلن بر می آید؟

پیش بازی کلن-بایرن مونیخ: بایرن از پس دفاع کلن بر می آید؟

 آی اسپورت- تیم پپ گواردیولا با 5 بازی و کسب 11 امتیاز در صدر جدول بوندسلیگا قرار دارد. آنها امروز در ورزشگاه انرژی اشتادیون مهمان کلن خواهد بود. میزبانی که با گرفتن 6 امتیاز تا هفته پنجم ، خود را تا رده نهم جدول بالا کشیده.آنها موفق به شکست اشتوتگارت در هفته دوم شدند و در مقابل تیم های هامبورگ، پدر بورن و مونشن گلادباخ به تساوی رضایت دادند و هفته قبل هم 1-0 به هانوفر باختند.

اما نکته قابل توجه تیم پیتر اشتوگر، عملکرد درخشان خط دفاعی این تیم است. آنها تاکنون تنها یک بار دروازه شان باز شده که این موضوع شاید کار مهاجمین باوارایی را برای دیدار امروز سخت کند.

گواردیولا امروز بازیکنان مصدوم زیادی دارد. احتمالا بوآتنگ را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت و مهدی بن عطیه را جایگزین وی خواهد کرد. او همچنین شواین اشتایگر،آلکانترا،بداشتوبر خاوی مارتینز و فرانک ریبری را در اختیار ندارد.

از سویی دیگر، اشتوگر سرمربی تیم کلن، نمی تواند از ناگاساوا، هلمس و بروکر برای دیدار امروزبه دلیل آسیب دیدگی استفاده کند.

نتیج این دو تیم در 6 دیدار اخیر آنها، سه برد باوارایی ها، یک برد کلن و دوتساوی را نشان می دهد. هرچند که مونیخی ها دو بازی آخر را برنده از زمین بیرون آمده اند.

     
آی اسپورت
2014-09-27 14:05:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر