فهرست
نکته روز: سپاهان، سلطان تساوی یک یک!/ تیمی که دفاع از گل زده را بلد نیست
نکته روز: سپاهان، سلطان تساوی یک یک!/ تیمی که دفاع از گل زده را بلد نیست

نکته روز: سپاهان، سلطان تساوی یک یک!/ تیمی که دفاع از گل زده را بلد نیست

آی اسپورت- تساوی در برابر خیل عظیم تماشاگران تراکتور در تبریز، نتیجه بدی برای سپاهان به شمار نمی رفت. طلایی های اصفهان اما با کمی دقت می توانستند تا از برتری شان برابر حریف بهره ببرند و با همه سه امتیاز از تبریز به اصفهان برگردند. اگر این اتفاق افتاده بود، سپاهان حالا می توانست تا رده دوم جدول صعود کند و بار دیگر یکی از جدی ترین مدعیان قهرمانی لیگ برتر لقب بگیرد. 


 از دست دادن برتری یک بر صفر ،عادت این فصل تیم زلاتکو کرانچار بود. آن ها در برابر فولاد، ذوب آهن و ملوان نیز این برتری را از دست داده و سه امتیاز را با یک امتیاز عوض کرده بودند. طلایی ها در اولین دیدار رسمی فرکی، روند مساوی شدن بازی شان را تغییر دادند و این بار بعد از دریافت گل توانستند بازی را به تساوی بکشاند. این اتفاق اما تنها برای یک هفته رخ داد و سپاهان، دوباره همان تیمی شد که از حریف پیش می افتد اما موفق به حفظ نتیجه نمی شود. 

تا پایان هفته دهم لیگ چهاردهم، پنج نتیجه تساوی برای سپاهان به ثبت رسیده و جالب اینجاست که تمام این تساوی‌های سپاهان هم با نتیجه یک بر یک به پایان رسیده اند که چهار بازی آن هم در فولادشهر بوده است. سپاهانی ها با این روند نمی توانند امید زیادی به بازگشت به صدر جدول داشته باشند. رتبه ای که بعد از هفته سوم، دیگر روی خوش به آن ها نشان نداده است. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-27 14:35:17
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۵۵
سپاهان بعد ازبرد 3-1استقلال نمیدونم چی به سرش آمد ولی درکل نتایج سپاهان عجیب
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر