فهرست
افشارزاده: این نتایج قابل قبول نیست/ امیدمان به قول قلعه نویی است
افشارزاده: این نتایج قابل قبول نیست/ امیدمان به قول قلعه نویی است

افشارزاده: این نتایج قابل قبول نیست/ امیدمان به قول قلعه نویی است

آی اسپورت- پیروزی های ابتدای فصل باشگاه آبی پایتخت، حالا جایش را به شکست های متوالی داده است. بهرام افشارزاده که نگران نتایج تیمش شده، نشستی را با سرپرست تیم برگزار کرده و گلایه هایش از نتایج را انتقال داده است. افشارزاده در مورد وضعیت استقلال با خبرآنلاین گفتگو کرده است. 

دو هفته فرصت برای رفع ابهام

 آقای فتح الله زاده آمدند ، نشستیم و مدارک مالی را بررسی کردیم. البته یکسری ابهاماتی در مدارک هست که قرار شد در فرصتی 2 هفته ای آقای فتح الله زاده این ابهام ها را برطرف کنند و اسناد اصلاحی مالی را در اختیارمان بگذارند. حالا امیدواریم که این اتفاق هرچه زودتر بیفتد و ما بتوانیم اسناد مالی دقیقی برای تیم داشته باشیم چون این اسناد در روند پروسه انتقال تیم برای خصوصی سازی بسیار مهم هستند. برای اینکه نهادهای تصمیم ساز بتوانند خیلی دقیقتر روی اموال باشگاه قیمت بگذارند .

هنوز در کورس هستیم

به هر حال نتایج 3 بازی اخیر که قابل قبول نیست. اتفاقا امروز نشستی با آقای ماجدی سرپرست تیم داشتم و از ایشان گلایه کردم . به هر حال هواداران انتظار نتایج بهتری را دارند. ایشان هم دلایل فنی درباره این اتفاقات را گفتند و قرار شد کادرفنی با جدیت هرچه بیشتر پیگیر باشند تا نتایج تیم بهتر باشند. به هر حال بچه ها موقعیت های زیادی را در این بازی ها از دست دادند و نتایج هم متاسفانه ناموفق بوده اما اتفاق خاصی نیفتاده و تیم ما هنوز در کورس است و امیدواریم که تیم دوباره اوج بگیرد

به قول او امیدوارم

آقای قلعه نویی در صحبتهای بعد از بازی شان قول قهرمانی تیم را داده و ما هم امیدمان به قولی است که آقای قلعه نویی داده . قلعه نویی در سال های قبل موفق عمل کرده و امسال هم ما به توانایی های او و بازیکنان تیم امیدواریم. البته از یاد نبریم که هنوز هم تیم ما بالای جدول است و شرایط امتیازی خوبی دارد اما همه باید تلاش کنیم که تیم دوباره در مسیر صعودی قرار بگیرد و قدر فرصت ها را بیشتر بداند.»

     
آی اسپورت
2014-09-27 16:15:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر