فهرست
به سوی ال کلاسیکو!/ برنامه تمرین و پرواز پرسپولیس تا جمعه
به سوی ال کلاسیکو!/ برنامه تمرین و پرواز پرسپولیس تا جمعه

به سوی ال کلاسیکو!/ برنامه تمرین و پرواز پرسپولیس تا جمعه

آی اسپورت- تیم فوتبال پرسپولیس بعد از یک روز استراحت، تمرینات خود را از فردا (یکشنبه) از سر خواهد گرفت.

به گزارش آی اسپورت و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، طبق برنامه کادر فنی پرسپولیس که از سوی سرپرست تیم اعلام شد؛ سرخپوشان در هفته جاری، پنج جلسه تمرینی را در دستور کار دارند.

تیم فوتبال پرسپولیس از فردا تا چهارشنبه، بعدازظهرها از ساعت 16:30 تمرینات خود را پیگیری می‌کنند و روز پنجشنبه آخرین جلسه تمرینی پیش از سفر خود را از ساعت 10:30 برگزار خواهند کرد. بازیکنان سپس در اختیار خود خواهند بود و طبق برنامه اعلام شده، باید از ساعت 19:30 در ترمینال شماره دو فرودگاه مهرآباد حضور پیدا کنند.

در ارتباط با برنامه تمرینات همچنین عنوان می‌شود که در پایان تمرین یکشنبه، سرمربی با توجه به شرایط بازیکنان درباره اضافه شدن یک جلسه تمرین در نوبت صبح تصمیم‌گیری خواهد کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس پنجشنبه شب با پرواز ساعت 20:40 تهران را به مقصد اصفهان ترک خواهد کرد. کاروان سرخپوشان پس از مصاف با سپاهان با پرواز ساعت 22:20 به تهران باز خواهند گشت.

گفتنی است؛ دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سپاهان از هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) از ساعت 18:30 روز جمعه یازدهم مهر ماه در ورزشگاه فولاد شهر برگزار خواهد شد

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-27 16:34:52
نظر دهید

۲ نظر
؟
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۶
این چه تیتر مسخره و بی ربطیه اخه؟!
-
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۵۷
ازهمین الان پرسپولیسیا دنبال جنجال هستن که باختشون توجیه کنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر