فهرست
نریمان‌جهان: حق تراکتور در تیم‌ملی ضایع شده است/ دوست دارم کی‌روش بازی‌ام را ببیند
نریمان‌جهان: حق تراکتور در تیم‌ملی ضایع شده است/ دوست دارم کی‌روش بازی‌ام را ببیند

نریمان‌جهان: حق تراکتور در تیم‌ملی ضایع شده است/ دوست دارم کی‌روش بازی‌ام را ببیند

آی اسپورت- با اعلام نفرات اعزامی به همراه تیم ملی در اردوی پرتغال، مشخص شد از تیم تراکتورسازی تبریز تنها احمد آل‌نعمه انتخاب شده است. سامان نریمان جهان در این باره می‌گوید: اطلاعات من در مورد لیست تیم ملی کامل نیست ولی شنیده ام نام یک بازیکن از تراکتورسازی در لیست وجود دارد. به هر حال این تصمیم کادر فنی تیم ملی بوده و باید به تصمیم کی‌روش احترام گذاشت ولی حق تراکتورسازی این است که در تیم ملی بازیکنان بیشتری داشته باشد.

او در مورد غیبت خودش در فهرست جدید تیم‌ملی خاطرنشان کرد: به تصمیم کی‌روش احترام می گذارم و تازه اول راه هستم. هیچ وقت ناامید نمی شوم و انگیزه ام را از دست نمی دهم چون زمان دارم تا در آینده خودم را ثابت کنم. خیلی دوست دارم کی‌روش یکی از بازی های تراکتورسازی را از نزدیک بببیند و مطمئن باشید خودم را به او ثابت خواهم کرد. به هیچ عنوان انگیزه ام را از دست نمی دهم. امیدوارم تلاش من و دیگر بازیکنان تراکتورسازی دیده شود تا ملی پوشان بیشتری در تیم ملی داشته باشیم.

این بازیکن در مورد تساوی تیمش مقابل سپاهان و شکسته شدن رکورد بردهای تراکتورسازی در تبریز گفت: برای گرفتن 3 امتیاز بازی کردیم و می توانستیم برنده هم از زمین بیرون بیاییم. باید این را هم در نظر گرفت که سپاهان یک تیم معمولی نبود و امسال هم مدعی جدی قهرمانی است. البته گل سپاهان بدون شک آفساید بود و اگر این گل را نمی خوردیم امکان داشت نتیجه عوض شود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-27 18:28:52
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۳، ۲۰:۲۸
اتفاقا بهتر شد میرن مصدوم میشن میافتن رو دست تیم ششدقلال ملی پوشاش چ گلی به سرش زدن جز سوتیهای صادقی و بی انگیزگی تیموریان و...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر