فهرست
گزارش روز: نام آرش افشین از لیست فولاد خارج شد/ بختیار برمی گردد؟
گزارش روز: نام آرش افشین از لیست فولاد خارج شد/ بختیار برمی گردد؟

گزارش روز: نام آرش افشین از لیست فولاد خارج شد/ بختیار برمی گردد؟

آی اسپورت- 

سرانجام نام آرش افشین از فهرست بازیکنان فولاد برای لیگ چهاردهم خارج شد. ظاهرا فولادی ها از ابطال کارت پایان خدمت او اطمینان حاصل کرده اند و دیگر دلیلی برای ادامه همکاری با این بازیکن نمی بینند و حالا این فرصت را دارند تا جای خالی افشین را با خرید یک بازیکن جدید پر کنند. 

از زمان حضور در سپاهان، فوتبال روی خوشی به افشین نشان داد. او که بعد از جام ملت های آسیای 2011، قرار بود یکی از بهترین استعدادهای نسل تازه فوتبال ایران باشد و خیلی زود در تیم ملی فیکس شود، در سپاهان به نیمکت دوخته شد و در بازگشت به اهواز نیز نتوانست به اندازه سابق خوب کار کند. انتظار می رفت آرش در این فصل بار دیگر خودش  را در فوتبال ایران به اثبات برساند اما او حالا دیگر به صورت رسمی از این تیم خارج شده و باید خدمت سربازی را پشت سر بگذارد. البته هنوز مشخص نشده که آیا این بازیکن می تواند برای تیم های نظامی به میدان برود یا اینکه بر اساس وعده های داده شده، اجازه این کار را نیز نخواهد داشت؟

بر خلاف افشین، نام بختیار هنوز هم در لیست فولاد باقی مانده است. رحمانی امید دارد تا سرانجام معافیت اش مورد موافقت نظام وظیفه قرار بگیرد و با رفع مصدومیتی که به گفته خودش برایش ایجاد شده، دوباره در ترکیب تیم اهوازی قرار بگیرد. 

     
آی اسپورت
2014-09-27 18:41:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر