فهرست
قلعه‌نویی: حکم کمیته انضباطی مثل فیلم‌های اول انقلاب است/ بازهم می‌گویم قهرمان می‌شویم/ به‌خاطر خسته نباشید به داور جریمه شدم!
قلعه‌نویی: حکم کمیته انضباطی مثل فیلم‌های اول انقلاب است/ بازهم می‌گویم قهرمان می‌شویم/ به‌خاطر خسته نباشید به داور جریمه شدم!

قلعه‌نویی: حکم کمیته انضباطی مثل فیلم‌های اول انقلاب است/ بازهم می‌گویم قهرمان می‌شویم/ به‌خاطر خسته نباشید به داور جریمه شدم!

آی اسپورت- امیر قلعه‌نویی برای دومین هفته متوالی 3میلیون تومان جریمه شد. سرمربی استقلال با انتقاد از حکم‌های کمیته انضباطی علیه خودش این احکام را به فیلم‌های اول انقلاب تشبیه کرد و گفت: برایش عجیب است که همواره 3 میلیون تومان جریمه می‌شود و حکمش نیز قطعی است.

تبریک به آبی‌ها

70 سالگی باشگاه استقلال را تبریک می‌گویم و به همه عزیزانی که برای باشگاه دوچرخه‌سواران، تاج و استقلال زحمت کشیده‌اند، 70 ساله شدن باشگاه استقلال را تبریک عرض می‌کنم.

واقع‌بین هستم

اوضاع ما خوب است. البته کمی مشکلات هم داریم. من چند سال پیش بعد از شکست برابر صبای قم که منجر به پانزدهم شدن تیمم شد، گفتم که قهرمان می‌شویم و این اتفاق هم افتاد. الان هم بعد از این سه بازی می‌گویم که ما قهرمان لیگ می‌شویم. وقتی که فوتبال خوبی ارائه و حملات زیادی انجام می‌دهید، طبیعتا به نتیجه گرفتن امیدوار می‌شوید. من فردی واقع‌بین هستم و وقتی تیمم بد بازی کند آن را صراحتا می‌گویم. مثل بازی با نفت مسجدسلیمان و استقلال خوزستان که گفتم حق ما برد نبود.

بدشانسی‌ها درست می‌شود

این هم جزئی از فوتبال است که هواداران نگران وضعیت ما باشند. رئال مادرید و منچستر هم فصل را خوب شروع نکردند اما از شما می‌خواهم که برای من توضیح دهید که بحران یعنی چه؟ تیم ما دوم جدول است و نیمی از بازیکنان ما در کنار ما حضور نداشتند. برخی بازیکنان مثل قاضی، شهباززاده، فخرالدینی و خرسندنیا از ابتدای کار با ما بودند و دیدید چقدر به ما کمک کردند. تیم ما در بازی با استقلال خوزستان 107 کیلومتر دوید و این در حالی است که فصل گذشته نهایتا میزان دوندگی ما 92 کیلومتر بود. سجاد شهباز‌زاده در همان بازی 7.2 کیلومتر دویده است یا در همان بازی ما 566 پاس داشتیم که 74 درصدش صحیح بوده. وقتی چنین آماری را در بازی با نفت مسجدسلیمان هم داشتیم، مطمئنم که بدشانسی‌های ما در بازی‌های بعد جبران می‌شود.

هیچوقت تیمم کامل نبود

در هیچ یک از بازی‌های این فصل ما همه نفرات‌مان را نداشتیم. مثلا یعقوب کریمی که به این نتیجه رسیدیم در دفاع چپ از او استفاده کنیم اما به تیم امید دعوت شد. اگر به تیم امید نمی‌دادیمش این نتایج را گردن من می‌انداختند. حالا هم که آمده مصدوم است. به هواداران قول می‌دهم ملی‌پوشان اگر به آمادگی کامل برسند، استقلالی فراتر از سال‌های گذشته را می‌بینند.

شک نکنید قهرمانیم

بار دیگر می‌گویم قهرمان می‌شویم. من توکلم به خدا و اهل بیت (ع) است. شک نکنید با این بازی‌های زیبا ما قهرمان خواهیم شد.

بازیکنان برگردند تیم متفاوتی می‌بینید

من اعتقاد دارم خط حمله ذوب‌آهن یکی از بهترین خط حمله‌های لیگ است. انصافا آنها بین گل اول و دوم‌شان چه موقعیتی داشتند؟ در دقایق آخر که ما انتحاری بازی کردیم، ذوب‌آهن چند فرصت به دست آورد؟ در حال حاضر صادقی وضعیت خوبی ندارد، عمران‌زاده هم مصدوم است و مگویان هم در کنار ما نیست. اگر روزی همه موجودی ما در کنارمان باشد، تیمی متفاوت‌تر از همیشه هستیم.

بازیکن باید سرباز تیم باشد

اصلا چنین چیزی را قبول ندارم که برهانی با ناراحتی برای استقلال به میدان رفت و به همین دلیل نتوانست بازی خوبی را ارائه دهد. آرش در ابتدای ورودش به زمین آسیب دید و نتوانست کمک بکند. مطمئن باشید اگر یک بازیکن چنین تفکری داشته باشد، در تیم قلعه‌نویی جایی ندارد و من با او به شدت برخورد می‌کنم. بازیکن باید سرباز تیم باشد. شما بازی هلند و اسپانیا در آن فینال مشهور را ببینید که تورس در دقیقه 90 به میدان آمد و آن قدر در دقایق پایانی استارت زد که مصدوم شد. ما باید این فرهنگ را یاد بگیریم.

کمیته انضباطی حتی یک بار من را فرا نخوانده ولی جریمه کرده است

نکته دیگری که می‌خواهم به آن اشاره کنم همان بحث فرهنگ است که باید به آن توجه کنیم. من بعد از هر بازی چه شکست خورده باشم چه پیروز شده باشم به سرمربی حریف و داور مسابقه خسته نباشید می‌گویم. حالا جالب است که به خاطر خسته نباشید به داور، جدیدا سه میلیون تومان جریمه شدم و نکته عجیب این است که این حکم یک کپی از حکم قبلی است. جریمه من هم حتی 3 میلیون و 100 هزار تومان هم نمی‌کنند تا من بتوانم به آن اعتراض کنم و جوری حکم می‌دهند که قطعی باشد. حکم‌های کمیته انضباطی مثل فیلم‌های اول انقلاب شده که تکراری بودند. همیشه برای من 3 میلیون تومان قطعی حکم می‌زنند. البته من با وکیلم صحبت کردم و در حال پیگیری این مسئله هستیم. کمیته انضباطی حتی یک بار من را فرا نخوانده است. پارسال که جریمه شدم به کمیته انضباطی زنگ زدم و گفتم آیا محکومیت من دلیلی دارد که آن‌ها گفتند چون با ساموئل صحبت می‌کردم احساس کردند که شاید مشکلی ایجاد شود و به همین دلیل سه میلیون من را جریمه کردند!

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-27 20:41:51
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۳، ۲۱:۱۵
امیر قلعه نویی دوست داریم ما ....دوست داریم ما
امین
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳، ۲۰:۲۶
اقای قلعه نویی سلام خدا وکیلی تیموریان و صادقیان در جد استقلال بازی میکنند که اینقدر بهشان بها میدی خدا وکیلی غیراز سانتر کردن خسرو حیدری به تیم استقلال تاکتیک دیگری یاددادی خدا وکیلی کمک مربهای استقلال در حدواندازه نام استقلال هستند خدا وکیلی تا کی باید بشنیم حرص وجوش بازیهای بسیار ضعیف تیم محبوبمان را نگاه کنیم تا همین تعداد تماشاگر هم ازاین بازیهای ضعیف دلسرد نشدن کاری بکن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر