فهرست
داستان عجیب تعویض وکیل بین‌الملل در استقلال
داستان عجیب تعویض وکیل بین‌الملل در استقلال

داستان عجیب تعویض وکیل بین‌الملل در استقلال

آی‌اسپورت- اتفاقات عجیب در استقلال پایان ندارد و به نظر می‌رسد کلاف مدیریت و تصمیم گیری در این باشگاه پیچیده‌تر از قبل شده است. افتخاری برای اینکه علیه جباروف به فیفا شکایت کند یک وکیل جدید استحدام کرده است. البته این موضوع وقتی جالب می‌شود که همین وکیل مدتها استقلالی‌ها را  با نامه‌ها و شکایت‌های فیفا تحت فشار گذاشته بود تا طلب‌های هلمکه را بگیرد، همان بازیکنی که بدون حتی یک دقیقه بازی مبلغ هنگفتی هم دریافت کرد! وکیلی که تا دیروز علیه آنها بود امروز باید مشکلات استقلال را علیه جباروف حل کند.

نیلو افوری، وکیل جدید، بعد از تماس‌های استقلال در مورد پرونده جباروف با وکیل ایتالیایی استقلال تماس می‌گیرد تا بداند آیا همکاری‌شان تمام شده یا نه و در نهایت تعجب می‌شنود که  هنوز یک پرونده استقلال در دست اوست و تمام نشده ولی رفتارهای غیرحرفه‌ای این باشگاه را می‌شناسد که در یک دوره زمانی با چندین وکیل همزمان کار می‌کنند.

افتخاری که در پرونده عادل شیحی نیز با کمک یک وکیل ایرانی سعی در حل و فصل ماجرا داشت و در نهایت بازنده بزرگ نقل و انتقال زمستانی بود، این‌بار هم وکیل ایتالیایی را کنار گذاشته تا مسیر دیگری را تجربه کند.

۵    
آی اسپورت
2017-06-17 04:24:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر