فهرست
سوژه روز؛  وقتی آقای معاون خبرساز می‌شود
سوژه روز؛ وقتی آقای معاون خبرساز می‌شود

سوژه روز؛ وقتی آقای معاون خبرساز می‌شود

آی اسپورت – در شرایطی که رسانه ای شدن خبر سفر تعدادی از مسئولان وزارت ورزش و همچنین نمایندگان مجلس به جام جهانی با انتقادات زیادی مواجه شده و حتی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس هم با سفر اهالی بهارستان به روسیه شدیدا مخالفت کرده، معاون وزیر ورزش در اظهار نظری جالب از این موضوع حمایت کرده. بخشهای مهم صحبتهای داورزنی را برایتان نقل می کنیم:

*برای جام جهانی به گونه‌ای شرایط تنظیم شده که یک بازی آقای سلطانی‌فر، یک بازی من و یک بازی آقای عبدالحمید احمدی در کنار تیم ملی باشیم، ضمن اینکه آقایان عباباف و رغبتی به‌عنوان انجام وظیفه سازمانی به روسیه می‌روند، نه توریست و در آنجا نگاه تحلیلی خواهند داشت. همچنین باید بگویم که به احتمال فراوان مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس به‌عنوان استانی که عملکرد خوبی داشته است، راهی جام جهانی می‌شود، ولی هنوز این موضوع قطعی نیست.

*جام جهانی بزرگ‌ترین رویداد است و مقامات همه کشورها به کشور میزبان می‌روند تا از نزدیک شرایط را ببینند. چه اشکالی دارد که چند نفر از نمایندگان مجلس نیز به‌عنوان کسانی که در روند تصمیم‌گیری‌های کشوری دخیل هستند شرایط و روند برگزاری مسابقات را از نزدیک ببینند؟!

*عنوان می‌شود که برای اعزام این نمایندگان نهایتاً 100 میلیون تومان هزینه می‌شود. من نمی‌خواهم بگویم که این، مبلغ کمی است اما در ورزشی که میلیاردی هزینه می‌شود تا حضوری قدرتمند در عرصه جهانی داشته باشیم آیا نباید کسانی که در فرایند توسعه ورزش و زیرساخت‌ها و... تصمیم‌گیری نقش دارند، اعزام شوند؟ به نظرم ما باید در نوع نگاه‌مان تغییر بدهیم. واقعاً چه اشکالی دارد که نمایندگان مجلس در کنار تیم ملی حضور داشته باشند؟!

۷ ۱۱  
آی اسپورت
2018-06-11 06:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
حمید
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۷:۳۶
نمایندگان لمپن مفت خور که پرچم یک کشور را آتش زده و برای ملت ، هزینه درست می کنند ، چه بازدهی برای کشور در بازگشت میتونند داشته باشند .
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۴۰
کسی از رفتن نمایندگان تو این جور مسابقات ناراحت نمیشه ، چیزی که هست و باعث ناراحتی میشه اینه که این نمایندگان محترم فقط این یه کارو خوب انجام میدهند یعنی سفر کردن !

بقیه وظایف نمایندگی اصلا اهمیت نداره ، فقط ویترین!
-
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۵۴
((یکی از هواداران پرسپولیس به داورزنی گفت که افتخاری مدیرعامل استقلال اذعان داشته که بابت جذب شفر از وزارت ورزش کمک گرفته که این مسئله با واکنش تند داورزنی روبه‌رو شد و به این هوادار گفت که اگر افتخاری چنین صحبتی انجام داده اشتباه کرده و مطمئن باشید ما آ ن را پیگیری می‌کنیم چرا که ما پولی به استقلال ندادیم))
بله مدیرعامل استقلال باید به ادعای هوادار رقیب هم جواب پس بده آقای داورزنی خیلی بی جا می کنیید اندازه قدو قواره ت اظهار فضل کن شما و رئیست و رئیس رئیست اون روباه بنفش خیلی بی خود می کنیید تاج به هواداراش تعلق داره هزینه هاش رو هوادارا ش میدن درباره تاج هم هواداراش تصمیم می گیرنند ما نه کمک شما رو می خوایم نه نیازی دارییم شماها گورتون رو گم کنیید بزودی هم تیم رو هم اموال مصادر شده باشگاه رو که وقف شده بود از حلقومتون میکشیم بیرون ما نه تنها نیازی به شما نداریییم بلکه حالمون از شما و دسیسه هاتون بهم میخوره همون مردمی که هزینه های تیم رو میدن خودشون هم می تونیید تیم رو اداره کنند خیلی بهتر از یه مشت ویژه خوار مثل رئیس شما
کاج عاسیا
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۰۵
باشه
۱
دانش اموز فراری مدرسه موشها
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۰۷
خخخخ مثل همون فراخوانی که تو چهل روز چهل میلیون تومن یه باشگاهاتون کمک کردین
۱
خوزستانی
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۰۵
در گرمای سوزان جنوب در حالیکه زندگی برای همه جانداران دردآور و عذاب آور است گویی که خداوند بزرگ دروازههای آتش را به روی ما گشوده
عده ای چپاولگر و عیاش به هر نحوی در حال سرقت پول ملت مظلوم ایران و غارت و استفاده آن برای فرزندان ناپاکشان هستند
نفرین بر همه شما غارتگران بی شرم و خانوادههای ناپاکتان
ابیدل
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۱۰
نمیشه یه نصف بازی هم من بیام یکدفعه همه با هم رفتتید شیطونها روسیه خبریه
۹ ۱
مارال
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۲
میشه بری فقط تو هم باید مثل اونا شی ، میتونی ؟
۶
مارال
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۳
میخوان برن چه غلطی کنن ؟
۷
مارال
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۳
میخوان برن چه غلطی کنن ؟
۵
آنتی بنفش
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۲۰
لعنت بر دار و دسته بنفش ها که خوشون ارباب مردم می دونن. خدا از سر تقصیر کسانی که باعث روی کار اومدن دولت و مجلس بنفش شدن نگذره
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر