فهرست
بمب‌های جدید تبریز در راه است
بمب‌های جدید تبریز در راه است

بمب‌های جدید تبریز در راه است

آی اسپورت - تراکتورسازی تبریز در نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور نتایج نسبتاً خوبی کسب کرده و توانسته است دوباره پس از چندین فصل هواداران پُرشور خود را به ادامه لیگ امیدوار کند. سرخپوشان تبریزی که در ابتدای فصل با خریدهای پُرسروصدا بازیکنانی مانند شجاعی، دژاگه و حاج‌صفی را به خدمت گرفتند،‌ قصد دارند در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل هم همین روند را ادامه دهند و از همین رو نام بازیکنان بزرگی برای تقویت این تیم در پست‌های مختلف به گوش می‌رسد.

در همین راستا، باشگاه تراکتورسازی پس از جدایی آنتونی استوکس و لی هری اروین دو مهاجم تأثیرگذار خود، به دنبال جذب بازیکنان جدید در این پست است و حتی شنیده می‌شود با چند بازیکن بزرگ هم برای حضور در تبریز مذاکره شده است. علاوه بر مهاجم،‌ تراکتورسازان در پست‌های مدافع و دروازه‌بان هم در حال رایزنی هستند تا در صورت توافق بازیکنان مدنظر خود را جذب کنند. در هر صورت با توجه به شرایط سرخپوشان تبریزی و قول‌هایی که محمدرضا زنوزی، مالک این باشگاه مبنی بر جذب ستاره‌های جدید داده است،‌ باید منتظر ماند و دید آیا بمب‌های نقل‌وانتقالاتی را در نیم‌فصل هم در تیم تراکتورسازی شاهد خواهیم بود یا خیر؟

۳۲ ۱۲  
آی اسپورت
2018-12-05 16:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۲ نظر
شوفر مو افشون
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۳۴
نمیدونم چرا هر کس میره تیم منفوره ترتر به نیم فصل نشده فرار میکنه!
قبل از این به زور سربازی ستاره میگرفتن الان به زور پول
تورک اوغلی
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۰۵
استقلالی ها پرسپولیسی ها سپاهانی ها....
بسوزید....
مقابل تیم نژاد برتر ها...
تراختور کبیر....زانو بزنید و اربابتون را سجده نمایید
یاشاسین تراختور
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۱۱
استوکس میمونه یه مهاجم دیگه میگیریم. یک دفاع راست و یک هافبک دفاعی. نیاز تیم در حال حاضر این پستها هستند.
در بقیه پستها هم اگر کادر فنی بازیکنی نیاز داشت میگیرن
سهند
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۵
استوکس و نباید از دست بدیم بازیکن بزرگ و باید مدیریت کرد
هنوز مدیریت پاسخ نداده چرا استوکس در تمرینات قبل از بازی با چرتپولیس غیبت داشت ولی هر روز میگفتن فردا میاد و پاسخ درستی نمیدادن چرا اصلا قبل از اون بازی با توجه به غیبتهای قبلی استوکس و فرستادن مرخصی؟و وقتی هم اومد بازی اش ندادن در حالیکه راحت میشد چرتپولیس و برد. الانم خیلی سنگین نباید جریمه بشه جوری باید جریمه بشه که انگیزه داشته باشه تا جبران مافات کنه و یه تعهد ازش بگیرن اگر دوباره بی انضباطی کرد چند برابر جریمه قبلی جریمه بشه
ahad
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۳۵
1
۵
تراختور بایراقی
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۸:۰۱
یک نکته که مسئولان در تیم باید مد نظر قرار بدهند اینکه جذب ملی پوش زیاد هم بنفع تیم نیست چون در اردوهای تیم ملی در انصورت نصف تیم باید برن تیم ملی و در تمرینات با کمبود بازیکن تیم مواجه میشه و خستگی ملی پوشها و موارد دیگر
دلیلی نداره ما وقتی مهاجمان خوبی داریم مخصوصا استوکس و راحت بزاریم کنار و مهاجم ملی پوش جذب کنیم،فروش وصادر شدن رضایت نامه دو مهاجم خارجی تراختور باید طوری باشه و بندی در رضایت نامه شان که در ایران فقط برای تراختور بازی کنند، هیچ تیمی رقیبش و تقویت نمیکنه حتی اگر مبلغ بالایی برای رضایت نامه مهاجمان خارجی ما بدهند.فروش فقط برای تیمهای خارجی
منتقد
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۸:۴۳
من ده دقیقه در طول روز فقط کامنت های هموطنای تبریزی رو می‌خونیم. خیییلی با نمکن. روزم رو شاد شروع میکنم
به منتقد
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۵۸
بهم دیگه توهین نکنید.
۱
علیرضا
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۳۵
خطاب به اقای منتقد شما معلومه که یک نژادپرست عوضی حرومزاده ازنوادگان کورش صغییر یابه عبارتی فارس سگ هستین پس باخوندن کامنتهای ترکها شادباش البته احوال مادرتونم بپرس شایدخاطره خوبی ازترکها داشته باشه
به علیرضا
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۳
شما هم همینطور همزبان عزیز توهین کار ادم های کوچک هست. اگر یه حیوانی پای شما رو گاز گرفت چکار میکنید؟ برمیگردی شماهم پای اون رو میگیری؟ بدون توهین هم میشه کری خوانی کرد. منظورم معدود هواداران بی فرهنگ همه تیم ها هستن که با سوئ استفاده از فضایی احساسی استادیوم شخصیت نداشته خانوادگیشون رو نشون میدن.
۳
علی
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۲۳:۱۴
اولا یه کم از حسادتتون کم کنید سایتهای طهرانی. چرا همش تاکیید بر تبریزی گفتن دارید؟ تیم تبریزی تماشاگران تبریزی سرخپوشان تبریزی، در مورد دو تیم مفت خور حکومتی طهران هم آیا همینجوری میگید تیم های طهرانی تماشاگران طهرانی یا سرخپوشان یا آبی پوشان طهرانی؟!
تراکتور تیمی متعلق به همه ترکهای ایرانه، و همه جا از طهران بگیر و از قشقایی های شیراز و ترکای خراسان و کل آذربایجان طرفدار این تیم هستن اونوقت شما از حسادت میخوایی این تیم رو به یک شهر محدود کنی؟ خجالت بکش.
ثانیا پرونده استوکس و اروین هنوز باز هست و از تیم تراکتور جدا نشدن و هنوز قرارداد دارن، هر باشگاهی اینا رو جذب بکنه مطمئنا محروم میشه که امیدواریم همینطور هم بشه. تنها راهش پرداخت پول مد نظر باشگاه تراکتور برای صدور رضایتنامه ست، مطمئن باشید از این دو تا بازیکن پول کل فصلمون رو در میاریم.
نوید
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۵۸
البته هنوز خارجی ها قرارداد دارن و گرچه در تمرین نیستن اما جای دیگری هم نمیتونن بازی کنن.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر