فهرست
شکایت مقدس علیه علی کریمی رد شد
شکایت مقدس علیه علی کریمی رد شد

شکایت مقدس علیه علی کریمی رد شد

آی اسپورت - علی کریمی، کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان که مدتی هم به‌عنوان مربی در تیم ملی با فدراسیون فوتبال همکاری می‌کرد، در مناظره‌ای تلویزیونی در برنامه نود با محمدرضا ساکت مسائلی را مطرح کرد. مسائلی که بخشی از آن مبنی بر مناسبات مالی فدراسیون فوتبال با هوشنگ مقدس بود، فردی که مدتی در تیم ملی با فدراسیون فوتبال همکاری می‌کرد.

پس از صحبت‌های کریمی، هوشنگ مقدس اقدام به شکایت علیه بازیکن پیشین تیم ملی به جرم نشر اکاذیب کرد که رأی اولیه دادگاه مبنی بر محکومیت کریمی بود. با این حال کاپیتان سابق تیم ملی نسبت به رأی دادگاه شکایت کرد که دادگاه تجدیدنظر شکایت مقدس را رد کرد.

وحید ملکی، وکیل حقوقی علی کریمی با اشاره به رأی دادگاه تجدیدنظر درباره این پرونده گفت: «با رأی دادگاه صحبت‌های آقای کریمی در برنامه نود درباره مناسبات مالی و اداری فدراسیون فوتبال محرز شد. متأسفانه در آن مقطع هوشنگ مقدس و وکیل او مصاحبه‌های متعددی درباره رأی اولیه دادگاه که هنوز قطعی نشده بود، انجام دادند و اتهام نشر اکاذیب را درباره موکل من در دادگاه مطرح کردند. با اشاره به همین اتفاق نیز مطالبی مطرح شد که صحبت‌های آقای کریمی در برنامه نود مستند نبوده است. آقای کریمی اجازه طرح شکایت به خاطر این اظهارات را به بنده نداد و تصمیم بر این شد که در دادگاه تجدیدنظر پرونده را دنبال کنیم. حالا با بررسی مجدد پرونده و رأی صادره از سوی دادگاه تجدید نظر مشخص می‌شود که تمام مطالب منتشر شده صحیح و قانونی بوده و هیچ نشر اکاذیبی در کار نبوده است.»

 

تسنیم

۳ ۲  
آی اسپورت
2019-12-05 11:30:00
نظر دهید

۲ نظر
Reza33
پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۰۶
این لایق شکایته؟؟
دست بند سبزت را می بوسم که برای مردمان کشورت پوشیدی ودغدغه اولت مردم بودند
از اینکه برای مردمان کشورت گفتی وحمایت کردی و خیلی چیزا را از دست دادی ولی بازهم گفت فدای سر مردمان کشور
چون تو علی کریمی هستی بخاطر اینکه سکوت کنی وپست ومقام در فوتبال بگیری هیچوقت مردمان کشورت را پشت نکردی و با مردمان ایران بودی چون تو قلب میلیونها ایرانی هستی چه زرد باشی چه قرمز و چه ابی چون تو پادشاه دلهای مردمان ایرانی
خیلی ها بهت گفتند در مورد فوتبال وتاج وداردسته هایش حرفی نزن ولی تو مقام وپست مصلحتی نمی خواستی تو فقط مردمان کشورت را خواستی وگفتی مردمان بدانند که فوتبال ایران در راهی که پایانش خوب نیست می رود
من بخود می بالم ک هم نسل تو و امثال تو بودم وفوتبال جادویی ات را ازنزدیک دیدم
ولیعهد دبی در برای دریبل های کریمی گفت؛مگه میشه این دریبل های ریز وجادویی پسر سرزمین پارس را دوست نداشت
ماگات گفت اگه در اروپا متولد میشد یا در نوجوانی کشف میشد تیمای بزرگ اروپایی واسه خواستنش صف می کشیدند
بازیکن کره ای که مرد سال اسیا شد گفت افتخار میکنم ک در کنار الگوی فوتبالی خودم در استیج قرار گرفته ام جادوگر دریبل اسیا
اره مگه میشه از علی کریمی شکایت کرد
۵ ۱
محمد نوبری
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۰۴:۱۰
چرا توله سگای کیرتوش سکوت کردن؟!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر