فهرست
اعتراف تکراری کنعانی؛ رفتن از پرسپولیس اشتباه بود
اعتراف تکراری کنعانی؛ رفتن از پرسپولیس اشتباه بود

اعتراف تکراری کنعانی؛ رفتن از پرسپولیس اشتباه بود

آی اسپورت – محمد حسین کنعانی زادگان با وجود مصدومیت به اردوی تیم ملی دعوت شد تا منتقدان کی‌روش از او انتقاد کنند. اما این دعوت هم باعث نشد ماجرای رفتن او از پرسپولیس به استقلال به حاشیه برود. همچنان مهم‌ترین سوژه درباره او همین است.

کنعانی‌زادگان در این مورد که برخی معتقدند جدایی او از پرسپولیس اشتباه بود، می‌گوید: «تصمیمی که گرفتم به نفع من نبود و می‌توانستم بیشتر فکر کنم. وقتی با پرسپولیس مذاکره کردم مسائلی رخ داد و پیشنهادی به من دادند که ناراحت‌کننده بود. چند بار به باشگاه رفتم و طبیعی بود که وقتی وضعیتم مشخص نشد ناراحت شوم. با این حال معتقدم که فقط نباید با یک نفر صحبت می‌کردم و در پرسپولیس اشتباه بزرگ من این بود که فقط با یک نفر حرف می‌زدم. باید با شخص طاهری صحبت می‌کردم و این برایم بهتر بود. آن زمان برانکو و باشگاه روی من نظر داشتند، ولی در نهایت اتفاقاتی افتاد که آن تصمیم را گرفتم. با این حال نمی‌خواهم به گذشته برگردم و امیدوارم در فصل آینده همه چیز را جبران کنم.»

۸ ۵  
آی اسپورت
2017-06-18 12:17:00
نظر دهید

۵ نظر
یاشار تبریزلی
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۲۷
بغ بغو بغ بغو.....اینم مثل تتلو از جنس بوقلمون صفت هاست
fl
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۳۳
عمو جون با اون سوتی هایی که تو دو بازی اول دادی و 4 امتیاز از استقلال گرفتی اگه میرفتی پرسپولیس خودت یه تنه نقش سوشا و نور محمدی و حاتمی رو بعهده میگرفتی.
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۰۲
چرا چرند میگی؟ پیشنهاد پرسپولیس 450 میلیون بود و مال کیسه حدود 1 میلیارد . وسوسه پول شدی رفتی اونجا دیگه منم بودم شاید همینکارو میکردم . ولی اونجاش زشت بود که شروع کردی انگشت نشون دادنو مصاحبه کردنو به قول خودت مثلا آتیش زدن هوادار! که آخرش معلوم شد کی آتیش گرفت و کی قهرمان شد.
مهرداد
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۵۰
خخخ جالبیش اینه که همه پرسپولیسیا متحد گفتن میری اس اس تر میزنی تو هرچی بازیه و همین هم شد.
فوتبالت رو نابود کردی و دیگه هیچ وقت به پرسپولیس نخواهی رسید مگر یه مربی بی شخصیت بیارن تو تیم که تو رو بیاره که خب با این شرایط موجود بعیده بتونی بیایی

پس باید بگم خدا حافظ امیدوارم بازی های درخشانت در اس اس رو یه بار دیگه هم تکرار کنی و برگردی اس اس و سوتی پشت سوتی
كيسه پاره پاره
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۱۷
خخخ اينم كيسه رو قهوه اي كرد، كيسه كشا من موندم با چ رويي كامنت ميذاريد، بيخيال بابا بريد ساپورتتونو بشوريد شيري شده
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر