فهرست
تراکتور-استقلال؛ یک بازی و این همه رکورد؟
تراکتور-استقلال؛ یک بازی و این همه رکورد؟

تراکتور-استقلال؛ یک بازی و این همه رکورد؟

آی اسپورت - استقلال تهران علاوه بر رکورد بیشترین دقایق گل نخوردن در رقابت های لیگ برتر، در دیدار برابر تراکتورسازی فرصت کسب یک رکورد تاریخی دیگر را هم دارد؛ برای به دست آوردن این رکوردها، کلین شیت در مصاف با تراکتورسازی شرط لازم است اما شرط کافی نیست.

شاگردان وینفرد شفر در سه بازی گذشته خود موفق شدند حریفانش را مغلوب کرده و البته دروازه خود را هم بسته نگه داشته است. در صورتی که در دیدار روز جمعه یک بار دیگر این نتیجه برای آبی پوشان تکرار شود (یعنی کسب پیروزی همراه با کلین شیت)، وینفرد شفر اولین مربی استقلالی در تاریخ رقابت‌های لیگ برتر خواهد بود که موفق به کسب ۴ برد متوالی همراه با کلین شیت می‌شود. پیش از این در چندین مقطع در ادوار مختلف لیگ برتر، استقلال ۳ برد متوالی بدون گل خورده داشته است. بنابراین، پیرمرد آلمانی با غلبه بر تراکتورسازی و کلین شیت برابر این تیم، بالاتر از مربیان لیگ برتری استقلال قرار می‌گیرد و از این نظر رکورددار خواهد بود.

اما این تمام دستاورد استقلال و شفر از آوردگاه نیست و آنها می‌توانند به یک رکورد دیگر در تمامی ادوار لیگ برتر برسند. البته رسیدن به این رکورد با تلاش مضاعف، ارائه بازی برتر و کسب نتیجه‌ای بهتر از سوی استقلالی‌ها میسر خواهد بود. نایب قهرمان لیگ شانزدهم، در ۳ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی با حداقل ۳ گل زده و بدون گل خورده دست یافته است. در صورتی که آبی پوشان در برابر تراکتورسازی اجازه گلزنی به تیم حریف ندهند، و با حداقل ۳ گل میزبان تبریزی خود را شکست دهند، اولین تیم در تاریخ لیگ برتر لقب می‌گیرند که موفق به کسب ۴ برد متوالی با حداقل ۳ گل زده (و البته بدون گل خورده) می‌شوند.

پیش از این هیچ تیمی در ادوار مختلف لیگ برتر موفق به انجام این مهم نشده و وینفرد شفر آلمانی که استقلال را به خوبی متحول ساخته، می‌تواند به عنوان اولین مربی شناخته شود که چنین رکورد فوق العاده‌ای را به جای می‌گذارد. در صورتی که آبی پوشان بتوانند به چنین نتیجه فوق العاده ای دست یابند، فقط در یک بازی می‌توانند چندین رکورد بسیار مهم را کسب کنند. برای به چنگ آوردن این رکوردها، ۹۰ دقیقه حساس و هیجان انگیز پیش روی شفر و شاگردانش خواهد بود.

 

90tv

۶ ۷  
آی اسپورت
2018-01-04 10:14:00
نظر دهید

۷ نظر
توافق مدیران
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۴۷
این بازی فرق داره

استقلال ببازه تا تبریز شلوغ نشه
۲
یاشار تبریزلی
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۲۵
شک نکنید استقلال مقابل تراختور یک رکورد جدید خواهد زد
اونهم رکورد گل خورده و سوراخ بیشتر تور دروازه استقلال خواهد بود
۴ ۲
آبی بیکران
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۲۴
خخ سوراختور تو بازی قبل یه شوت هم نزد....
۷
۶۶۶۶۶۶
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۲۸
دقیقا با جناب آبی بیکران موافقم.سوراختور تو بازی قبل مقابل پرسپولیس اصلا شوت ب سمت دروازه نداشت.
یوسف
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۳۶
آمار سایتشم مثل آمار برنامه ش تخم مرغیه!
۱
رضا
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۴۳
البته رکورد جاودانه خوردن حداقل ۴ گل در ۴ بازی متوالی در دستان با کفایت لنگ تهرانه:))))
۳
توجه توجه
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۹
دوستان عزیز هوادار تراکتور،استقلال و پرسپولیس توجه بفرمائید،\r\nماجرای غم انگیز لمپنیسم در ایران پایانی ندارد. از «هانی کرده» (لیدر استقلال) تا «عباس بی مخ» لیدر (پرسپولیس)\r\nکسانی که شعارهای نفرت پراکنانه و نژاد پرستانه علیه تورک زبان ها را در استادیوم آزادی هدایت می کنند. این دو نفر از افراد نزدیک به سپاه پاسداران هستن و حتی به عنوان مدافع اسد به سوریه رفتن. قابل توجه همه فوتبالی ها که بدونن چه کسانی پشت تحریکات و تفرقه افکنی ها هستن و قابل توجه برخی تورک زبان های محترم هوادار تراکتور که فکر میکنن با قایم شدن زیر ابای آقا میتونن برا خودشون یه نمدی ببافن. هم اونایی که در آزادی ترک... میگن رو سپاه هدایت میکنه و هم اونایی که در تبریز مرگ بر... میگن. دوستان عزیز و هواداران محترم استقلال و پرسپولیس این افراد در پشت سازماندهی اراذل و اوباش برای سرکوب در تهران هم هستن. اختلال در کار این دوتا خود فروخته کمک بزرگی به مردم خواهد بود.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر