فهرست
دکه آنلاین:تفنگدار افریقایی
دکه آنلاین:تفنگدار افریقایی

دکه آنلاین:تفنگدار افریقایی

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی درخواست باشگاه پرسپولیس از هوادارانش برای کمک مالی جهت حل پرونده مانوئل ژوزه است. این روزنامه از احتمال کسر سه امتیاز از قرمزها خبر داده و از قول بیرانوند نوشته پرسپولیس اینقدر جام می گیرد که هوادارانش را خسته کند. رضا پرستش بدل ایرانی مسی هم گفته قرار است چند روزی با ستاره آرژانتینی بارسلونا زندگی کند.

 

خبر ورزشی 4 مرداد
خبر ورزشی 4 مرداد

تیتر یک روزنامه گل احتمال برگزاری دربی دوستانه در آلمان برای فرار از جریمه 200 هزار یورویی بابت منتفی شدن این بازی است. گفته می شود که این دیدار احتمالا بین هفته های دوم و سوم برگزار می شود. بازگشت منشا به تمرینات پرسپولیس و حل سوتفاهم های به وجود آمده بین سردار آزمون و سعید عزت اللهی، تیترهای دیگر این روزنامه است.

 

روزنامه گل 4 مرداد
روزنامه گل 4 مرداد

تیتر یک روزنامه پیروزی خبر بدی برای قرمزهاست. اینکه حکم شکایت مانوئل ژوزه از باشگاه پرسپولیس صادر شده و این باشگاه باید 7 میلیارد تومان به سرمربی سابقش پرداخت کند. ناراحتی رضاییان از مدیران پرسپولیس و آمار خوب برانکو جلوی پورموسوی هم روی جلد این روزنامه دیده می شود.

 

پیروزی 4 مرداد
پیروزی 4 مرداد

همشهری ورزشی با انتشار عکسی از منشا در کنار طارمی و مسلمان از تیتر تفنگدار افریقایی استفاده کرده و نوشته که مهاجم نیجریه ای یاد گرفته که خودش را در جمع تفنگداران و حومه جا کند. نیکبخت هم گفته آنقدر تعصب دارد که از استقلال شکایت نخواهد کرد.

همشهری ورزشی 4 مرداد
همشهری ورزشی 4 مرداد

 

 

۲    
آی اسپورت
2017-07-26 08:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر