فهرست
تمرین تراکتور تعطیل شد؛ اعتصاب سرخ
تمرین تراکتور تعطیل شد؛ اعتصاب سرخ

تمرین تراکتور تعطیل شد؛ اعتصاب سرخ

آی‌اسپورت- بازیکنان تراکتورسازی تبریز از حضور در تمرینات تیم‌شان خودداری کردند. بازیکنان تراکتورسازی که از مسائل مالی باشگاه ناراضی بودند، امروز در واکنش به عدم انجام تعهدات مالی از سوی اسپانسر باشگاه، دست به اعتصاب زدند و تمرین نکردند. این اتفاق درحالی رخ می‌دهد که سرخ‌پوشان تبریزی دو روز دیگر در لیگ برتر و دیداری حساس و سرنوشت‌ساز به مصاف سپاهان خواهند رفت.

 

نود

  ۹  
آی اسپورت
2018-04-05 23:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
حمیداستقلالی
جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷، ۰۱:۰۲
این تیم مسخره روبا هوادارای دو زاریش جمع کنید ابروی ایرانو تو اسیا برد
۵ ۴
سعیداز خوزستان
جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷، ۰۱:۰۳
حقیقت گفتی بهتره منحل بشه
۴
محمد
جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷، ۰۱:۰۹
تا سرباز میگیرن هیچی نمیشن جز ابروریزی برا ایران
۳
عمر عبدالرحمن
جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷، ۰۱:۱۳
بزارید 1 سال بگذره از جریان 6 تایی بعد نظر بدید.
علی تراکتوری
جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷، ۰۱:۴۳
ابرو ریزی یعنی خودن 6 گل در یک بازی !!! واقعا موندم اینا چی پیش خودشون فکر میکنن !!خوبه توی بدترین شرایط هم ما شش گل توی اسیا دریافت نکردیم !! واقعا این کار هنر میخواد از استقلال برمیاد فقط !! راستی همین تیم مسخره در سه فصل گذشته رفت و برگشت سوراختون کرده که !!خدا شفات بده
حبیب
جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۲۱
این تراکتور به خانه تکانی اساسی نیاز داره . این بازیکنان پول پرست از گل کردن دروازه خالی هم عاجزند و در سه بازی پشت سرهم سه پنالتی رو هدر میدهند و غیر از سردرد هیچ دست آوردی برای هواداران ندارند و با این سطح بازی بخاطر پول اعتصاب هم می کنند من جای آجرلو باشم 50درصد قراردادشان رو کسر میکنم.
اون از ایران پوریان که فقط دور خودش میچرخه و بلد نیست یک سانتر دقیق انجام بده اون از کیانی که راه براه کارت زرد بیخودی میگیره و نصف بازیها محرومه و یه پنالتی که بچه هم میتونه گل کنه میزنه تیر . اون از ابراهیمی که فقط بلده اونقدر با توپ ور بره تا روش خطا کنند اون هم از مطهری که فقط بلده ضربه آخرو خراب کنه و ... اون از هم مربی که با کرپیچ اعصاب هوادار رو خراب میکنه که تو 8 بازی تا حالا 8 بار توپ رو لمس نکرده.
خلاصه پول دادن به این بازیکنان حرامه چون با غیرت و تعصب بازی نمیکنند به تیم 9 نفره هم می بازن
۲
یاشاسین تراختور
جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۳۹
این بازیکنان رو باید بست به گاری. از گل کردن یه پنالتی ساده و دروازه خالی عاجزند اما توقعات مالی شان خروار خرواره. باید 50درصد قراردادشون رو جریمه کنند تا آدم بشن . هر غلطی هم میکنند آخر سر فقط بلدن بگن ما شرمنده هواداران شدیم . پس کی قراره از شرمندگی در بیایین معلوم نیست.
داود
جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۱۷
تبریزیا برن دسته یک بهتره
بایرن شهر بابک
جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۵۵
دسته سومیها و بیت المال خورها حق اظهار نظر در مورد تیراختور بزرگ را ندارند .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر