فهرست
آقای کی روش! خیلی نامردی، چرا شکایت کردی؟
آقای کی روش! خیلی نامردی، چرا شکایت کردی؟

آقای کی روش! خیلی نامردی، چرا شکایت کردی؟

آی اسپورت - چند ساعت قبل از تحویل سال جدید، خبری دهان به دهان چرخید که کارلوس کی‌روش از فدراسیون فوتبال ایران به فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرده است. موضوع شکایت گفته می‌شود بی‌تعهدی فدراسیون در قبال مطالبات انباشته کی‌روش است، اتفاقی که بی‌تردید به زودی با پرداخت مابقی پول سرمربی سابق تیم ملی ایران حل و فصل می‌شود.

با این همه شدت حملات به کی‌روش آن قدر گسترده بود که تصورش را نمی‌کردیم. توهین‌هایی بود که از هرسو نثار این مربی شد؛ برگ‌های پاییزی ما در بهار ریخت، وقتی متوجه شدیم عده‌ای وطن‌پرست بابت شکایت احتمالی کی‌روش به فیفا، رگ غیرت‌شان متورم شده است!

گویا آنها در راهروهای دادگستری‌های اینجا رفت و آمد نکرده‌اند و ندیده‌اند بابت یک زمین چند متری، چک یک یا دو میلیون تومانی یا مهریه‌ای ناقابل و قابل‌دار، مردم چه پرونده‌هایی را علیه هم باز می‌کنند و تا آخرین قطره خونشان، جنگی بی‌حاصل را ادامه می‌دهند.

شکایت‌هایی که گاهی اوقات قضات را شگفت‌زده می‌کند. این همه پرونده انباشته در دادسراها نشان می‌دهد ما در شکایت کردن ید طولایی داریم و عجیب است که بابت شکایت کی‌روش از فدراسیون فوتبال که یک پرونده حقوقی است تا این اندازه اختیار از کف داده و متعصبانه به موضوع نگاه می‌کنیم.

طوری به طرف فحش می‌دهیم که انگار از شکایت ها، اختلافات عمیق و پرونده‌های چند صد صفحه‌ای در دادگستری‌ها بی‌خبریم و آن قدر در تقابل با شکایت مطرح شده علیه فدراسیون فوتبال، متعصبانه رفتار می‌کنیم که گویی همه چیز در اینجا عالی و بی‌نقص است و تنها این کی‌روش بوده که تمام بدبختی‌ها و تیره‌روزی‌های این فوتبال را رقم زده...

خبر ورزشی

۱۴ ۱  
آی اسپورت
2019-03-21 14:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
شاهین
پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۴۲
خبردلادان منتظر عیدی پدر کیروشن:))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر