فهرست
آرسنال 1-1تاتنهام: دربی بی برنده
آرسنال 1-1تاتنهام: دربی بی برنده

آرسنال 1-1تاتنهام: دربی بی برنده

آی اسپورت- دیدار تیم های آرسنال و تاتنهام از هفته ششم لیگ برتر، با تساوی 1-1 به پایان رسید.

داربی شمال لندن دومین داربی امروز لیگ برتر انگلستان بود. عصر امروز لیورپول در دقیقه 2+90 سه امتیاز داربی اول را از دست داده بود تا بازی 1-1 شده و ناکامی هایش ادامه یابد. و حالا آرسنال و تاتنهام با تفاوتهای عمده به مصاف هم رفته بودند. مهمترین این تفاوتها روی نیمکت دو تیم بود. آرسنال روی نیمکتش مردی را می دید که سالهاست سکان هدایت این تیم را بر عهده دارد، ولی در آن سو تاتنهام، پوچتینو را در همین تابستان به خدمت گرفته بود.

در دقایق ابتدایی بازی آرون رمزی می توانست دروازه تاتنهام را بازکند، اما لوریس اجازه این کار را نداد. در دقیقه 14 دنی ولبک توپ خوبی را دریافت کرده و پس از طی مسافتی آن را روانه دروازه تاتنهام کرد. اما یونس کابل جلوی ضربه او ایستاد و مانع از عبور توپش شد. در دقیقه 26 آرتتا با مشکل مواجه شد و آرسن ونگر مجبور شد که فلائینی را به جای او به میدان بیاورد. در دقیقه 38 میسون می توانست آدبایور را در یک موقعیت خوب صاحب توپ کند، اما نتوانست توپ را به وی برساند تا یک موقعیت ایده آل برای تاتنهام از دست برود.

بازی تا دقیقه 56 بدون گل مساوی پیش می رفت، اما در این دقیقه ناصر چادلی موفق شد که چهارمین گل فصلش را به ثمر برساند. هوگو لوریس موقعیتهای زیادی را از آرسنال گرفت، اما  شانزده دقیقه به پایان در برابر ضربه دقیق آکسلید چمبرلین نتوانست کاری انجام دهد. بازی در دقیقه 76، 1-1 شد. آرسنال باقی دقایق مسابقه را به طور کامل در اختیار داشت. اما نتوانست به گل پیروزی بخش دست یابد تا به چهارمین تساوی فصلش برسد. در حالی که هنوز بدون شکست مانده اند. چمبرلین به جای الکسیس سانچز در سمت راست بازی می کرد و در سوی دیگر پوچتینو پس از درخشش رایان میسون در بازی جام اتحادیه در برابر ناتینگهام فارست، این بار او را در لیگ برتر مورد استفاده قرار داده بود. در دقایق پایانی بازی تاتنهام همه کاری کرد تا گل دیگری دریافت نکند و با امتیاز از ورزشگاه خانگی آرسنال خارج شود. امری که محقق شد و داربی دوم انگلیس هم با نتیجه 1-1 به پایان رسید.


 

ترکیب دو تیم:

 

آرسنال (1-3-2-4): شزنی؛ چمبرز، مرته‌ساکر، کوشیلنی، گیبس؛ آرتتا، رمزی؛ آکسلید چمبرلین، اوزیل، ویلشر؛ ولبک

ذخیره‌ها: اوسپینا، کوکلن، فلامینی، روسیچکی، پودولسکی، کاسورلا، الکسیس.

 

تاتنهام (1-3-2-4): لوریس؛ ناوتون، کابول، فرتونگن، روز؛ کاپو، میسون؛ چادلی، اریکسن، لاملا؛ آدبایور.

ذخیره‌ها: وورم، دایر، فازیو، بن‌طالب، لنون، تاونزند، سولدادو.

 

گل‌ها:


دقیقه 56: ناصر چدلی در دقیقه 56 تاتنهام را پیش انداخت


دقیقه 74: الکس اکسلید چمبرلین بازی را به تساوی کشید

     
آی اسپورت
2014-09-28 00:03:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر