فهرست

منچستر یونایتد 2-1 وست‌هام؛ پیروزی حیاتی شیاطین سرخ

آی اسپورت- در هفته‌ی ششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس منچستر یونایتد موفق شد با یک پیروزی حیاتی در خانه به مسیر خود در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس بازگردد.

نخسیتن گل این دیدار را کاپیتان وین رونی در دقیقه‌ی پنج بازی به ثمر رساند. رافائل از سمت راست حرکت کرد و در حالی که هیچ مدافعی به او نزدیک نمی‌شد با یک پاس عرضی رونی را در فاصله‌ی 12 متری دروازه صاحب توپ کرد و او با به ثمر رساندن این گل، جلوتر از تیری آنری در رتبه‌ی سوم بهترین گلزنان تاریخ لیگ برتر قرار گرفت. در دقیقه‌ی 22 الکس سانگ هافبک پرتجربه‌ی وست‌هام توپ را در نیمه‌ی زمین خودی از دست داد و توپ سرگردان به رادامل فالکائو رسید. او هم توپ را به رابین فان‌پرسی سپرد تا با یک ضربه‌ی دقیق به گوشه‌ی دروازه دومین گل یونایتد را به ثمر برساند.

اما یونایتدی‌ها که دو گل از حریف پیش بودند در اواخر نیمه‌ی اول تحت فشار قرار گرفتند و وست‌هام با گل دیافرا ساخو در دقیقه‌ی 37 مزد تلاش خود را گرفت. روی یک ضربه‌ی کرنر از جناح راست انر والنسیا توپ را به تیر افقی دروازه کوبید، اما ساخو حاضر بود تا روی ریباند با ضربه‌ی سر دروازه‌ی یونایتد را باز کند و بدین ترتیب صدمین حضور دخه‌آ در دروازه‌ی منچستر نیز برای او با گل خورده همراه باشد. اتفاق مهم بازی اخراج وین رونی کاپیتان تیم ملی انگلیس در دقیقه‌ی 59 بازی بود. روی یک ضربه‌ی آزاد ضعیف از جانب منچستری‌ها، داونینگ ضدحمله‌ای را ترتیب داد، اما رونی او را سرنگون کرد و از سوی داور مسابقه با کارت قرمز مستقیم جریمه شد.


     
آی اسپورت
2014-09-27 21:28:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر