فهرست

اتلیتکو مادرید 4 – سویا 0 : بازگشت قدرتمندانه مردان سیمئونه با یک پیروزی خوب

آی اسپورت – اتلتیکو مادرید در هفته ششم لالیگا میزبان سویا بود که به موفق شد این تیم را با چهار گل شکست دهد. مردان دیه گو سیمئونه با گلهای کوکه، رائول گارسیا، رائول خیمه نز و سائول در دو امتیازی بارسا باقی ماندند.

اتلتیکو مادرید امشب در ورزشگاه خانگی اش میزبان سویا بود که در جدول رده بندی بالاتر از آنها قرار داشت. اما قرمز و سفیدها موفق شدند با چهار گل حریف خود را در هم بکوبند تا فاصله خود را با بارسا و رئال حفظ کنند. مدافع عنوان قهرمانی خیلی زود به گل اول خود رسید و سائولف سه دقیقه مانده به پایان نیمه اول برتری میزبان را دوبرابر کرد. بازی تا دقیقه 83 با همین نتیجه دنبال می شد که در این دقیقه میزبان صاحب یک ضربه پنالتی شد. رائول گارسیا پشت این ضربه قرار گرفت و گل سوم اتلتیکو مادرید را به ثمر رساند. چیزی به پایان بازی نمانده بود که رائول خیمه نز گل چهارم اتلتیکو را به ثمر رساند و کار را تمام کرد. سویا 6 سال بود که در ویسنته کالدرون به پیروزی نرسیده بود. آنها که فصل خوبی را پشت سر می گذارند، به این امید به میدان آمده بودند که به این ناکامی پایان دهند. آنها در این دیدار تلاش زیادی کردند تا بتوانند موقعیت های گل ایجاد کنند. اما اولین شکست این فصل آنها، شکست سختی از آب درآمد.

در این دیدار دو اتفاق مهم دیگر هم برای اتلتیکو مادرید افتاد. سیمئونه که از ماه گذشته پس از بازی برگشت سوپرکاپ اسپانیا محروم بود، به کنار زمین برگشت. از سوی دیگر ماریو مانزوکیچ که به علت شکستن بینی اش در بازی با المپیاکوس مورد عمل جراحی قرار گرفته بود، امروز به میدان بازگشت.

امری، سرمربی سویا در بین دو نیمه دنیس سوارز و اور بانگا را به میدان آورد تا بازی را عوض کند. اما اتلتیکو امشب سخت تر از اینها به نظر می آمد. آنها در نیمه دوم نه تنها عقب ننشستند، بلکه به دو گل دیگر هم دست یافتند تا به رده دوم جدول صعود کنند.

در نهایت، نایب قهرمان فصل پیش لیگ قهرمانان اروپا که در این فصل کارش را با یک شکست در زمین المپیاکوس آغاز کرده، شب فوق العاده ای را پشت سر گذاشت تا با آمادگی کامل به انتظار دیدار دومش در لیگ قهرمانان بنشیند.

     
آی اسپورت
2014-09-28 01:10:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر