فهرست

آتالانتا 0 - یوونتوس 3 : پیروزی پرگل بیانکونری در زمین آتالانتا

آی اسپورت- یوونتوس با یک پیروزی پرگل در خانه آتالانتا موفق شد که دومین تیم سری آ تا هفته پنجم لقب بگیرد که 100% بازیهایشان را برده اند و فشار را روی رم نگهدارد. دو گل کارلوس توز در این دیدار به ماسیمیلیانو آلگری اجازه داد تا روزهای سخت فصل پیشش را بیش از پیش به دست فراموشی سپرده و به نتایج خوبش در این فصل ببالد.

این بازی برای قهرمان فصل پیش سری آ دست آورد دیگری نیز داشت. آلوارو موراتا خرید جدید آنها که این فصل وی را از رئال نادرید به خدمت گرفته اند، گل سوم یوونتوس را در این دیدار به ثمر رساند.

نیمه اول این مسابقه نیمه متعادلی بود. بازی بیشتر در میانه میدان در جریان بود. اما درست ده دقیقه پیش از پایان نیمه اول، یوونتوس روی تیز هوشی توز به گل اولش رسید. آتالانتا در چند نوبت سعی کرد که به دروازه یوونتوس برسد. اما حملات آنها به اندازه کافی خطرناک نبودند. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

بازی تا دقیقه 59 به همین شکل ادامه داشت. اما در این دقیقه جورجو کیه لینی در محوطه جریمه روی سالواتوره مولینا مرتکب خطا شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. اما بوفون ضربه دنیس را گرفت و فقط چند لحظه بعد توز او را تنبیه سختی کرد. ضربه توز را دروازه بان آتالانتا نتوانست به خوبی کنترل کند و توپ وارد دروازه شد. از اینجای بازی به بعد آتالانتا نتوانست بازی خوبی از خود نشان دهد و موقعیت چندانی روی دروازه یوونتوس خلق نکرد.

آلگری در دقیقه 67 آلوارو موراتا را به جای فرناندو یورنته به میدان آورد. موراتا که به علت بازی های نه چندان خوبش برای یوونتوس زیر فشار بود، در دقیقه 83 موفق شد که گل سوم تیمش را به ثمر برساند تا زیر این فشار خارج شود.

یوونتوس با این پیروزی در پایان هفته پنجم سری آ به رکورد 100% پیروزی رسید و در کنار رم 15 امتیازی در بالای جدول قرار گرفت.

     
آی اسپورت
2014-09-28 01:25:02
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر