فهرست
اضطراب پرسپولیسی‌ها؛ سومین مازاد کیست؟
اضطراب پرسپولیسی‌ها؛ سومین مازاد کیست؟

اضطراب پرسپولیسی‌ها؛ سومین مازاد کیست؟

آی اسپورت - گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس در اواسط اردوی این تیم در ترکیه نام دو بازیکن این تیم یعنی سروش رفیعی و شایان مصلح را از فهرست فصل آینده این تیم خارج کرد تا محمدحسین کنعانی‌زادگان و وحید امیری جایگزین آنها شوند. همچنین کالدرون باید یک بازیکن دیگر را از فهرست تیمش کنار بگذارد تا مهاجم خارجی مدنظرش را جذب کند.

در این میان نکته جالب توجه اینجاست که با توجه به کنار گذاشتن سروش رفیعی از پرسپولیس، تقریبا همه از کالدرون ترسیده‌اند و به نوعی استرس دارند که نفر بعدی که قرار است کنار گذاشته شود چه کسی است. کالدرون در این مدت با توجه به شخصیت کاریزماتیکی که دارد به همه ثابت کرده با هیچ‌کس تعارف ندارد و ممکن است هر بازیکنی را کنار بگذارد.

با این حال و با توجه به اینکه کالدرون غیرقابل پیش‌بینی است، شنیده می‌شود این مربی برای خارج کردن نام یک بازیکن دیگر منتظر مشخص شدن وضعیت مصدومیت حسین ماهینی است. مدافع راست سرخپوشان در اردوی ترکیه دوباره مصدوم شد و برای درمان به تهران برگشت. در این راستا گفته می‌شود در صورتی که ماهینی نتواند تا نیم‌فصل پرسپولیس را همراهی کند نامش از فهرست خارج می‌شود. این در شرایطی است که کالدرون در تمرینات از سیامک نعمتی هم به عنوان دفاع راست استفاده کرده و اتفاقا نتیجه هم گرفته است.

در این میان، شنیده می‌شود مهدی شریفی هم یکی از کاندیدا‌های کنار گذاشته شدن است. البته این در حالی است که شریفی در تمرینات خصوصا در ترکیه نمایش خوبی داشته و نظر کالدرون را جلب کرده است. همه این‌ها در شرایطی است که کالدرون غیرقابل پیش‌بینی است و باید دید در نهایت چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

۷    
آی اسپورت
2019-07-20 21:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر