فهرست

فن خال : اخراج رونی درست بود

آی اسپورت- سرمربی منچستر یونایتد معتقد است که کاپیتان تیمش به درستی از زمین مسابقه اخراج شده است.

گلهای زود هنگام منچستر یونایتد آنها را خیلی زود دو بر یک از وستهم پیش انداخت، اما دیافرا ساخو پیش از پایان نیمه اول یکی از گلها را پاسخ داد. اما در نیمه دوم رونی خطای شدیدی بر روی استیوارت داونینگ مرتکب شد که با کارت قرمز مستقیم لی میسون مواجه شد.

فن خال به بی بی سی گفت:\" این توپ می توانست تبدیل به یک ضد حمله خطرناک برای تیم حریف شود و خطای رونی یک خطای حرفه ای بود. فکر نمی کنم رونی می خواست به آن شکل خطا کند، اما به هر حال این کار را انجام داد و کارت قرمز درست بود.\"

فن خال پیش از بازی با مشکلات زیادی در خط دفاعی مواجه بود، تا جایی که مجبور شد از پدی مک نیر و تام ثورپ جوان استفاده کند.

او در این باره گفت:\" لوک شا در تمام این مدت مصدوم بوده است. اما پدی مک نیر بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت و برای او خوشحالم که ما این بازی را بردیم. ریتم بازی ها در اینجا بسیار بالاست. شما نمی توانین آن را با آلمان و اسپانیا مقایسه کنید. ما باید توپ را حفظ کنیم و بدین شکل می توانیم بهتر شویم. ما باید مدام و مدام می جنگیدیم. من به خاطر انگیزه بازیکنانم بسیار خوشحالم. ما در نیمه اول بازی تهاجمی و موثری انجام دادیم. بازی را کاملا در اختیار داشتیم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-28 07:25:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر