فهرست
پیش بازی اینتر- کالیاری: گربه سیاه اینتر آمد
پیش بازی اینتر- کالیاری: گربه سیاه اینتر آمد

پیش بازی اینتر- کالیاری: گربه سیاه اینتر آمد

آی اسپورت- اینتر امروز در حالی در جوزه په مه آتزا میزبان کالیاری است که نمی خواهد فاصله اش در جدول را با تیم های مدعی یوونتوس و آاس رم زیاد کند. رم و یووه دیروز توانستند از پس ورونا و آتالانتا بر بیایند وحالا فاصله شان با اینتر با احتساب یک بازی بیشتر، به 7 امتیاز رسیده. اگر چه شاگردان والتر ماتزاری، دصورت توقف اودینزه در بازی امروز برابر پارما، می توانند به رده سوم جدول برسند.

ماتزاری برای دیدار امروز تیمش هیچ محروم یا مصدومی ندارد. این مربی 52 ساله امروز احتمالا امروز از هندانویچ، خسوس ،ویدیچ ،رانوچیا، دودو، هرنانس،مدل، کواچیچ، جوناتان، ایکاردی و پالاسیو در سیستم 3-5-2 استفاده خواهد کرد.

از سویی دیگر کالیاری که تحت هدایت زدنک زمان از 4 بازی تنها یک امتیاز کسب کرده، در قعر جدول سری آ قرار گرفته است. این مربی 67 ساله اهل جمهوری چک، امروز سباستین اریکسن را در اختیار نخواهد داشت.

اما در 6 بازی اخیر این دو تیم، در نهایت تعجب، اینتر تنها یک بار موفق به شکست حریف شده و یک بار هم کالیاری پیروز میدان بوده است. 4 مصاف دیگر دو تیم با تساوی به پایان رسیده. تک پیروزی اینتر در این 6 بازی ، متعلق به سال 2011 است.

     
آی اسپورت
2014-09-28 09:48:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر