فهرست
ایرانپوریان: امیدوارم دیدار کادر فنی تیم ملی به تراکتور بازتر شود/ همه بازیکنان ما به سراغ جلالی می روند
ایرانپوریان: امیدوارم دیدار کادر فنی تیم ملی به تراکتور بازتر شود/ همه بازیکنان ما به سراغ جلالی می روند

ایرانپوریان: امیدوارم دیدار کادر فنی تیم ملی به تراکتور بازتر شود/ همه بازیکنان ما به سراغ جلالی می روند

آی اسپورت- محمد ایرانپوریان در مورد تساوی یک بر یک تراکتورسازی مقابل سپاهان گفت: ما قبل از بازی هم به این مسئله واقف بودیم که سپاهان تیم بسیار قدرتمندی است که مقابل آنها کار راحتی نداریم.

به نقل از فارس، وی افزود: در نیمه اول بازی پایاپایی را از سوی هر دو تیم مشاهده کردیم یکی دو موقعیت خوب به دست آوردیم که اگر دقت بیشتری داشتیم می‌توانستیم آنها را به گل تبدیل کنیم در نیمه دوم گل آفسایدی دریافت کردیم اما تمرکزمان را از دست ندادیم و منطقی به بازی ادامه دادیم. با فشاری که به حریف آوردیم توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. بعد از گل تساوی باز هم می‌توانستیم گل برتری را بزنیم اما در نهایت بازی یک بر یک به پایان رسید.

مدافع تراکتورسازی در مورد اینکه اولین دو امتیاز خانگی فصل را از دست دادند، اظهار داشت: خدا را شکر تا به حال در دیدارهای خانگی خوب عمل کردیم و تنها در یک بازی به تساوی رسیدیم نمی‌توانیم بگوییم که باید در همه بازی‌های خانگی برنده شویم. همه تیم‌های بزرگ در خانه امتیاز از دست می‌دهند و این اتفاق عجیبی نیست. در کل با توجه به حضور هوادارانمان باید در خانه بهتر نتیجه بگیریم و امتیازات کامل را به دست بیاوریم.

ایرانپوریان در ارتباط با حضور پرشور هواداران در ورزشگاه عنوان کرد: هواداران استقبال بی‌نظیری داشتند جا دارد از آنها به خاطر حضور پرشورشان در ورزشگاه تشکر کنم. و آنها با این کار توان ما را دوچندان کردند. در خیلی از دقایق بازی هواداران تراکتورسازی بازیکنان سپاهان را تشویق کردند که این یک کار بی‌نظیر بود. همین رفتارها است که باعث شده هواداران تراکتورسازی خاص باشند.

وی در ادامه صحبت‌های خود در رابطه با اینکه تراکتورسازی نتوانست از عدم نتیجه‌گیری حریفان خود استفاده کند، گفت: همین حالا هم احساس می‌کنم خیلی از مردم موفقیت ما را باور نمی‌کنند و باورشان نمی‌شود که تراکتورسازی بتواند به قهرمانی برسد. ما امسال فوتبال بسیار خوبی را به نمایش می‌گذاریم. شما دیدید مقابل سپاهان که از یک مربی با دانش و بازیکنان قدرتمند بهره می‌برد چقدر خوب عمل کردیم. امسال حرف‌های زیادی برای گفتن داریم البته می‌توانستیم در این دو هفته با کسب پیروزی فاصله خود را با حریفان زیاد کنیم اما این اتفاق نیفتاد.

ایرانپوریان در پاسخ به این سوال که این هفته با سایپایی بازی دارند که هدایت آن برعهده مجید جلالی سرمربی سابق تراکتورسازی است خاطرنشان کرد: فوتبال حرفه‌ای همین است جلالی سال قبل سرمربی ما بود و زحمت زیادی در تراکتورسازی کشید البته بسیاری از بازیکنان و شیوه بازی تیم‌مان نسبت به سال قبل دچار تغییر شده است ولی باید از حریف آنالیز کاملی داشته باشیم تا بتوانیم بعد از دو هفته تساوی سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

وی در مورد اینکه آیا به سمت نیمکت سایپا می‌رود گفت: صددرصد این کار را انجام می‌دهم یک سال خوب را با جلالی پشت سر گذاشتم و از این مربی چیزهای زیادی یاد گرفتم. نه تنها من بلکه فکر کنم تمام بازیکنان ما به سمت مجید جلالی خواهند رفت.

مدافع تراکتورسازی در مورد اینکه تنها احمد آل‌نعمه از این تیم به تیم ملی دعوت شده است گفت: نمی‌دانم چه چیزی بگویم چراکه اگر صحبتی کنیم می‌گویند چون در لیست دعوت‌شدگان به تیم ملی نبودم این حرف‌ها را می‌زنم. امیدوارم دید مسئولانی که در راس تیم ملی هستند نسبت به تراکتورسازی بازتر شود بازیکنان شایسته‌ای در تیم ما هستند که می‌توانند در اردوی تیم ملی حاضر شوند. امیدوارم بتوانیم با تلاش بیشتر برخی از ضعف‌ها را پوشش دهیم تا شاهد حضور بازیکنان بیشتری در تیم ملی باشیم. علاقه زیادی به بازی در تیم ملی دارم و امیدوارم بتوانم نظر کادرفنی را جلب کنم.

وی در پایان گفت: باز هم جا دارد از حضور پرشور هواداران در ورزشگاه تقدیر کنم آنها خاص بودن خود را نشان دادند البته بابت اینکه نتوانستیم در بازی دیروز پیروز شویم بسیار شرمنده هستم.

     
آی اسپورت
2014-09-28 10:41:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر