فهرست
چزه‌نا 1-1 میلان؛ یک تساوی دیگر برای روسونری
چزه‌نا 1-1 میلان؛ یک تساوی دیگر برای روسونری

چزه‌نا 1-1 میلان؛ یک تساوی دیگر برای روسونری

آی اسپورت- در چارچوب هفته‌ی پنجم رقابت‌های سری آ ایتالیا دو تیم میلان و چزه‌نا در ورزشگاه دینو مانوتسی چزه‌نا به مصاف هم رفتند و در پایان به تساوی 1-1 دست یافتند.

مصدومیت مارکو فان‌خینکل در بازی با امپولی اینزاگی را واداشته بود که ترکیب تیم خود را نسبت به بازی قبل تغییر بدهد و بدین ترتیب آندره‌آ پولی در کنار نایجل دی‌یونگ کمربند میانی دونفره‌ی میلان را تشکیل داده بودند. مردان فیلیپو اینزاگی در دقایق زیادی بازی را تحت کنترل داشتند، اما اشتباه کریستین آبیاتی دروازه‌بان کهنه‌کارشان گل اول را به تیم حریف هدیه کرد. گیدو ماریلونگو در محوطه‌ی جریمه‌ی میلان صاحب توپ شد، اما ضربه‌ی ضعیفی را به سمت دروازه‌ی میلان روانه کرد. با این حال آبیاتی توپ را در مسیر سوچی مهاجم دیگر چزه‌نا انداخت و او با یک ضربه‌ی ساده از این هدیه به بهترین شکل استفاده کرد. اما تنها نه دقیقه گذشته بود که ضربه‌ی کرنر عالی کیسوکه هوندا هافبک ژاپنی میلان با ضربه‌ی سر عادل رامی مدافع میلان وارد دروازه‌ی چزه‌نا شد.

در ادامه هر دو تیم شانس‌هایی برای گلزنی به‌دست آوردند اما سرانجام نتیجه‌ی دقیقه‌ی نوزدهم تا پایان دوام آورد. بدین ترتیب میلان که مجبور بود 17 دقیقه‌ی پایانی را به دلیل اخراج کریستین زاپاتا ده‌نفره بازی کند، برای سومین دیدار پیاپی از چشیدن طعم پیروزی محروم ماند. چزه‌نا با این یک امتیاز ارزشمند با 5 امتیاز در رده‌ی دوازدهم جدول سری آ قرار گرفت و میلان به لطف دو پیروزی در دو هفته‌ی ابتدایی با 8 امتیاز ششم است.

     
آی اسپورت
2014-09-29 11:24:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر