فهرست
محرومیتی به سود شجاع: یک گام تا پرسپولیس
محرومیتی به سود شجاع: یک گام تا پرسپولیس

محرومیتی به سود شجاع: یک گام تا پرسپولیس

آی اسپورت – 4 جلسه محرومیت شجاع خلیل‌زاده در نیم فصل دوم، او را به پرسپولیس نزدیک کرده است. خلیل‌زاده که اول فصل تمایل زیادی برای حضور در پرسپولیس داشت، با جواب منفی مسئولان سپاهان روبرو شد و با توجه به اینکه قراردادش اواسط نیم فصل دوم تمام می‌شد، مجبور شد تا پایان فصل تمدید کند.

با نزدیک شدن به نقل و انتقالات زمستانی، دوباره شایعه حضور خلیل‌زاده در پرسپولیس مطرح شده اما مسئولان سپاهان حاضر نبودند رضایتنامه او را بدهند. اتفاقات بازی سپاهان و نفت و محرومیت 4 جلسه‌ای شجاع، نظر آن‌ها را عوض کرده است. سپاهانی‌ها در بهترین حالت، فقط 11 بازی از 15 بازی باقی مانده نیم فصل دوم می‌توانند از خلیل‌زاده استفاده کنند و در جام حذفی یا لیگ قهرمانان آسیا هم نیستند. پس از پایان فصل، جدایی شجاع قطعی به نظر می‌رسد. به همین دلیل، آن‌ها ترجیح می‌دهند از رضایتنامه خلیل‌زاده درآمد کسب کنند و مدافع جدیدی بخرند.

اوضاع برای پرسپولیس متفاوت است. آن‌ها تا آخر فصل علاوه بر لیگ برتر، حداقل 6 بازی در لیگ قهرمانان آسیا خواهند داشت و قراردادشان با خلیل‌زاده هم بیشتر از یک فصل خواهد بود. به همین دلیل، با 4 بازی محرومیت خلیل‌زاده هم کنار می‌آیند. به خصوص که 4 بازی اول پرسپولیس در نیم فصل دوم با سایپا، فولاد، گسترش فولاد و صبا زیاد سخت نیست و شجاع به بازی‌های حساس با تراکتورسازی و استقلال در هفته پنجم و ششم می‌رسد.

۱۲ ۲  
آی اسپورت
2017-01-07 15:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
Mehdi
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۴۵
اين به درد پرسپوليس نميخوره ، بهتره رو همون دفاع هاي جوان تيم بيشتر كار كنن ، تا پول الكي ندن واسه خريد يه بازيكني كه خيلي نميشه رو كارهاي دفاعي روش حساب كرد ،
موراتا
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۱۶
شجاع برای احیا شدن به کار زیر نظر مربی کاربلدی مثل برانکو احتیاج داره
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر