فهرست

اینزاگی : میلان مستحق پیروزی بود

آی اسپورت- سرمربی میلان فیلیپو اینزاگی معتقد است که استحقاق تیمش در بازی با چزنا بیشتر از یک تساوی 1-1 بوده و آنها در روزی که رقبایشان امتیاز از دست دادند، یک فرصت طلایی را هدر دادند. رقیب همشهری میلان، اینتر که در امتیاز 8 با این تیم مساوی بود، در زمین خود 1-4 مغلوب کالیاری شد و فیورنتینا نیز نتوانست پیروز شود. اما مردان اینزاگی هم نتوانستند در برابر چزه نای تازه صعود کرده طعم پیروزی را بچشند.

میلان در دقیقه 10 و روی اشتباه آبیاتی دروازه خود را به وسیله داویده سوچی باز شده دید. خیلی زود عادل رامی با یک ضربه سر این گل را پاسخ داد. اما میلان نتوانست به گل برتری دست یابد و بعد از اخراج کریستین زاپاتا مجبور شد 17 دقیقه را نیز 10 نفره بازی کند. با وجود این که فیلیپو اینزاگی اعتقاد دارد که تیمش روز به روز بهتر می شود، اما می گوید که آنها باید این سه امتیاز را می گرفتند تا از رقبایشان در جدول جدا شوند.

او بعد از بازی گفت :\" متاسفانه ما بازی را در نیمه اول در اختیار داشتیم و موقعیتهای خوبی ایجاد کردیم. اما وقتی شما در این گرما به سختی تلاش می کنید و نتیجه نمی گیرید، تحلیل می روید. ما در نیمه اول عالی بازی کردیم، اما به آرامی انرژیمان را از دست دادیم و بعد از ده نفره شدن پیروزی خیلی سخت بود. فکر می کنم ما شایسته پیروزی بودیم. من نمی توانم به عملکرد تیم معترض باشم، ضمن اینکه دروازه بان آنها مهارهای خوبی داشت. ولی بعد از اینکه آن همه فشار آوردیم، توانمان را از دست دادیم. خیلی بد شد. در هفته ای که اینتر باخت و فیورنتینا مساوی کرد، ما باید از تیمهای رقیبمان پیشی می گرفتیم. به عنوان یک مربی من باید مراقب باشم که تیمم بازی به بازی بهتر شود و فکر می کنم که همین طور هم هست. ما روحیه تیمی خوبی داریم. شاید کسانی که بازی ما را دیدند در خطر حمله قلبی قرار داشتند، اما حداقل سرگرم شدند. این همان چیزی است که می خواهیم به میلان بازگردانیم. باید به خاطر داشته باشیم که فصل قبل هشتم شدیم. حالا ما بازی خوبی نمایش می دهیم و مسئله فقط زمان و کار سخت است.\"

     
آی اسپورت
2014-09-28 21:36:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر