فهرست

مارسی 2 – سنت اتین 1 : ششمین پیروزی پیاپی مردان بیلسا

آی اسپورت- مارسی فصل را خوب آغاز نکرد. در دو هفته اول با بیلسا هم بوی تغییر نمی آمد. آنها در هفته اول در زمین باستیا 3-3 مساوی کردند و در هفته دوم در زمین خودشان با دو گل به مون پولیه باختند. شاید هواداران مارسی انتظار داشتند که تیمشان مثل فصل قبل و حتی بدتر از آن، نتایج خیلی خوبی نگیرد. اما از هفته سوم همه چیز تغییر کرد. آنها در زمین گنگان 0-1 از سد این تیم گذشتند تا اولین پیروزی فصل خود را کمی دیر به دست آورند. پیروزی ای که امشب برای ششمین بار در شش هفته پیاپی تکرار شد.

در سوی دیگر سنت اتین تیمی که ستاره هایی مثل اوبامیانگ را به دنیای فوتبال تحویل داده است، چند سالی است که در قواره یک مدعی در لاشامپیونه ظاهر می شود. این فصل هم آنها نتایج خوبی گرفته اند و حتی این شانس را داشتند که با پیروزی در برابر مارسی، بالاتر از آنها و در کنار بوردو در صدر جدول قرار گیرند.

اما بازی دقیقا همان طوری آغاز شد که مارسی می خواست. آنها بازی را در اختیار گرفتند و از همان ابتدا به دنبال یک گل زود هنگام بودند. درست همان چیزی که در دقیقه 7 و روی شوت زیبای وانگا به آن رسیدند. مارسی پس از این گل نیز بازی را در اختیار داشت و 21 دقیقه بعد توسط دیمیتری پایه به گل دومش رسید. مارسی که انگار برنامه اش همین بود که به اختلاف گل مطمئن برسد، از اینجا به بعد بازی را کنترل کرد تا با همین نتیجه به رختکن برود.

نیمه دوم بازی شکلی کاملا متفاوت با نیمه اول، اما قابل پیش بینی به خود گرفت. سنت اتین  با ارائه یک بازی تهاجمی برای عوض کردن نتیجه به میدان آمده بود و خیلی زود هم نتیجه اش را دید. جاناتان بریسون روی اشتباه خط دفاعی و دروازه بان مارسی از یک زاویه تقریبا بسته توپ را به تور دروازه مارسی دوخت تا اختلاف به حداقل برسد. سنت اتین حملات نه چندان موثر دیگری نیز روی دروازه مارسی تدارک دید، اما مارسی که سعی می کرد از همان میانه میدان دفاع کند، موفق شد بازی را کنترل کند تا به ششمین پیروزی پیاپی خود برسد.

مارسی با این پیروزی به امتیاز 19 رسید و بار دیگر به صدر جدول برگشت.

     
آی اسپورت
2014-09-29 08:39:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر