فهرست
نقل قول های روز: می خواهند بندازنم بیرون!
نقل قول های روز: می خواهند بندازنم بیرون!

نقل قول های روز: می خواهند بندازنم بیرون!

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به مهم ترین نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

ایمان به نفت علاقه دارد

ایمان بازیکن بزرگی است و در حال حاضر نیز یکی از آماده‌ترین بازیکنان لیگ به حساب می‌آید. هر تیمی آرزو دارد چنین بازیکنی را در تیمش داشته باشد اما او خودش تصمیم گیرنده است که در نفت بماند یا برود. البته ایمان عاشق تیمش است و به واسطه چند سال حضور در تیم نفت واقعا به تیمش علاقه دارد اما اینکه او درباره آینده‌اش چه تصمیمی خواهد گرفت بعدا مشخص می‌شود.

نظر محمد دایی مربی نفت درباره احتمال حضور مبعلی در استقلال

زهیوی را به استقلال نمی دهیم

تا ساعت 17 روز گذشته (سه‌شنبه) که من در محل کارم بودم، استقلالی‌ها نامه‌ای ارسال نکرده بودند. نامه آنها دیشب به باشگاه رسیده است و من صبح امروز آن را دیدم. با این حال مهم نیست که باشگاه‌ها نامه بزنند. اینها فقط مناسبات اداری است. ان‌شاءالله ما بازیکنان‌مان را حفظ خواهیم کرد و به هیچ‌کس نمی‌دهیم.
پاسخ قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان به درخواست استقلال برای جذب زهیوی

رحمتی و منصوریان آشتی می کنند

من از اختلاف رحمتی و منصوریان اطلاع دقیقی ندارم و نمی دانم که مشکلشان سر چیست. درست هم نیست وقتی چیزی نمی دانم صحبت کنم اما مطمئنم این ۲ نفر که قبلا همبازی هم بودند، با هم آشتی می کنند. از این دعواها و اختلافات در فوتبال زیاد هست اما بعد از چند روز خودشان با یکدیگر آشتی می کنند و مشکلشان حل می شود. هم منصوریان مربی خوبی است و هم رحمتی دروازه بان بزرگی است.
امیدواری علی پروین به حل اختلاف سرمربی و دروازه بان استقلال

می خواهندبندازنم بیرون

هواداران واقعی فولاد می دانند که من از نظر فنی از خیلی ها بهتر بودم ولی اتفاقاتی دست به دست هم داد که من را نابود کنند. باز هم می گویم امسال خیلی به من ظلم شد.تا الان یک مصاحبه هم نکردم چون نمی خواستم تیم را به حاشیه ببرم.من واقعا فولاد را دوست دارم ولی می خواهند هرجوری شده من را بیرون کنند.تاکید می کنم من با فولاد قرار داد دارم و قراردادم را فسخ نکردم.می خواهم تا آخر سال در فولاد بمانم.
صحبتهای اکبر ایمانی هافبک دفاعی فولاد درباره مشکلاتی که با این تیم پیدا کرده

 

کد خبر: 9408

  ۱  
آی اسپورت
2016-12-28 09:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرزاد
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۱۱
متاسفانه تو فوتبال ایران بازیکن سالاری کمر تیما رو شکونده. اگه الانم فوتبال ملیمون موفقه واسه کاریه که کیروش انجام داد و قید همچین آدم آماتور و لوسی رو زد.آدمی که واسه مانور قدرت خداحافظی کنه و بعد با غلط کردم و گریه بخواد برگرده.رحمتی هم از وقتا اوفتاده تو ژست بزرگ تیمو این حرفا وهم ورش داشته. آخه آدم یه نگاه بندازه تو این 5-4سال با چند نفر دشمنیو کینه ورزی کرده. کیروش،قلعه،مظلومی،نکونام،طالب لو، حنیف و....... این نشون میده که این آقا نه تعادل شخصیتی داره نه مشاورای درس حسابی که راهنماییش کنن. برو به سلامت. استقلال از هر چی اسمه بزرگتره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر