فهرست
حفظ صدر با اعمال شاقه؛ بغضی که ترکید!
حفظ صدر با اعمال شاقه؛ بغضی که ترکید!

حفظ صدر با اعمال شاقه؛ بغضی که ترکید!

آی اسپورت - بازی با نساجی سخت و نفس‌گیر برای استقلال پیش رفت. دفاع لایه لایه از شاگردان جلالی و عدم تمرکز کافی نزد استقلالی‌ها باعث شد تا دقایق پایانی بازی نساج‌ها امیدوار به کسب حداقل امتیاز از تهران باشند، اما شوت دقیق فرشید اسماعیلی که با بیرون رفتن وریا بازوبند کاپیتانی را به بازو بسته بود معادلات کامپیوتر جلالی را بهم ریخت تا  دروازه‌ی خطیر در بدترین زمان ممکن بازی فرو بریزد. 

جدا از بازی تدافعی تیم نساجی نبود یک بازی‌ساز خلاق در میانه‌ی میدان هنوز آبی‌‌پوشان را اذیت می‌کند.  بابک مرادی بازیکن جدید استقلال که در چند بازی اخیر اجازه‌ی بازی برای آبی‌ها را پیدا کرده در بازی امروز سه بار جای خود را تغییر داد اما در هر سه بار مرد برتر استقلال بود. دوندگی بی امان و حضور در جاهای مختلف از بابک یک بازیکن کارساز ساخته بود. استقلال برای موفقیت به بابک مرادی های بیشتری نیاز دارد که در حال حاضر چنین شرایطی نزد شاگردان فکری ملاحظه نمی‌شود.

عصبانیت وریا هنگام خروج و نوع زدن پنالتی توسط مهدی قائدی از نکات منفی بازی امروز استقلال بود، می‌دانیم که وریا در روزهای اخیر و در پی فوت دو تن از بازیکنان قدیمی فوتبال ایران شرایط خوبی ندارد اما او کاپیتان تیم است و انتظار از او بالاست در مورد قائدی هم باید گفت اگر آن پنالتی تعیین کننده‌ی نتیجه‌ی بازی بود اینک چه جوابی داشت به هواداران استقلال بدهد؟

به هرحال استقلال صدرنشینی خود را در جدول رده بندی لیگ برتر حفظ کرد تا کادر فنی تیم در روزها و هفته‌های آتی با آرامش و ثبات بیشتری به برنامه‌های تاکتیکی آبی‌‌پوشان رسیدگی کنند. استقلال ایراداتی دارد که باید در مورد آن با دقت بیشتری عمل شود تیمی که قرار است در لیگ قهرمانان با رقبای گردن کلفتی چون الدحیل قطر و الاهلی عربستان بازی کند باید منسجم‌تر و با برنامه‌تر باشد. البته مصاحبه‌هایی که بازیکنان در مورد سهل‌انگاری و بی توجهی مدیران باشگاه به امور مدیریتی استقلال و مشکلات تیم انجام دادند نگران کننده است، تیمی که می‌خواهد مدعی قهرمانی باشد نباید بازیکنان آن دغدغه‌ی غذا داشته باشند واقعاً آیا در شأن استقلال است که مدیران باشگاه به بازیکنان تیم اعلام کنند که تنها حق استفاده از یک نوع غذا دارند، محل نامناسب تمرینات و نداشتن حداقل امکانات یک تیم لیگ برتری در شأن استقلال نیست.

متاسفانه با شرایطی که استقلال دارد نباید انتظار داشت که این تیم در فصل جاری هم بتواند انتظارات هواداران پرشور و عاشق خود را برآورده کند! وزارت ورزش متولی اصلی اداره‌ی این باشگاه نباید بی تفاوت از بین رفتن آن را به نظاره بنشیند!

۵ ۲  
آی اسپورت
2021-02-06 13:15:00
نظر دهید

۲ نظر
Bidad
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹، ۱۵:۳۵
ای بزدلان بی شرف استقلال را به زنجیر می کشید که تیم خودتان قهرمان شود ، هر کاری هم بکنید عقده هایتان خالی نمی شود ، یه روز مثل سگ میمیرید و عقدهایتان با شما خاک خواهد شد و استقلال قهرمان با کمک هواداران زنجیر ها را پاره خواهد کردو فرزندان شما سزای کارهای کثیف شما را پس خواهند داد . زنده باد استقلال و زنده باد مبارزه جوانمردانه و ننگ بر کسانی که ........
امیرحسین
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹، ۱۶:۲۶
داداش کجا سیر میکنی؟ چی میزنی که همه چی رو برات برعکس میکنه؟ خودت رو به ... زدی یا ماها رو دراز گوش میبینی؟ همه مملکت و مجلس و وزات و بیت خمینی و فدراسیون و کمیته انضباطی و داوران دست به دست هم دادند تا تیم شما پس از ده سال قهرمان بشه یا حدااقل پرسپولیس نشه! بعد تو اراجیف تحویل میدی؟؟ کوری ببینی قرارداد بازیکناتون چهار برابر شده؟ کوری ببینی برای یک شام چه غوغایی به پا کردند؟ کوری ببینی تیمت تاکتیک نداره و با کمک داوران و بازیکن حریف و شانس و اقبال همین چند برد رو هم داشته؟؟ تا کجا فراف کنی خدایی؟ تو مخ شما چی جای مغز هست؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر