فهرست
تیم منتخب هفته لیگ برتر از نگاه سایت ESPN
تیم منتخب هفته لیگ برتر از نگاه سایت ESPN

تیم منتخب هفته لیگ برتر از نگاه سایت ESPN

 آی اسپورت- با پایان هفته ششم لیگ برتر انگلیس، وبسایت ESPN تیم منتخب هفته لیگ برتر را معرفی کرده. تیمی که با سیستم 4-4-2 چیده شده و ساوتهمپتون بیترین نماینده را در آن دارد.

در درون دروازه، تیم هاوارد آمریکایی قرار گرفته که در دربی مرسی ساید برابر لیورپول، نمایش خوبی داشت.

در خط دفاعی رایان برتنارد از ساوتهمپتون، جاگیلکا از اورتون، یونس کابول از تاتنهام و زابالتا از سیتی قرار گرفته اند. برتنارد یک از گل های تیمش به کویینزپارک رنجرز را به ثمر رساند و جاگلیکا در داربی مرسی ساید، در لحظات انتهایی، بازی را به تساوی کشاند.

در خط میانی، گراهام دورانس بازیکن اسکاتلندی وست برومویچ، استیون جرارد از لیورپول، مایل ژدیناک استرالیایی از کریستال پالاس و الکس چمبرلین از آرسنال قرار دارند. ژدیناک زننده گل دوم تیمش برابر لسترسیتی بود و دورانس گل چهارم تیمش برابر برنلی را به ثمر رساند. کاپیتان لیورپول هم ضربه ایستگاهی تماشایی را وارد دروازه اورتون کرد و چمبرلین هم با گلی که زد، تیمش را از باخت در داربی شمال لندن نجات دهد.

در خط حمله، ادین ژکو و گزاژیانو پله، بازیکن ایتالیایی ساوتهمپتون قرار دارند. ژکو این هفته دوگل برای تیمش در بازی برابر هال سیتی به ثمر رساند و پله هم زننده گل دوم تیمش برابر کویینزپارک رنجرز بود.

اما روی نیمکت هم رونالد کومان سرمربی موفق ساوتهمپتون قرار دارد. مربی هلندی که توانسته تیمش را تا رده دوم جدول بالا بکشد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-29 13:21:42
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۳، ۱۴:۲۷
صدرنشین بازیکنی نداره؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر