فهرست
کارشناسی داوری: پنالتی گم‌شده؛ گلی که خطا بود!
کارشناسی داوری: پنالتی گم‌شده؛ گلی که خطا بود!

کارشناسی داوری: پنالتی گم‌شده؛ گلی که خطا بود!

آی‌اسپورت- دیدار پرسپولیس و سیاه‌جامگان صحنه‌های مشکوک پرتعدادی داشته و آنطور که کارشناسان داوری می‌گویند این اشتباهات تاثیرگذار هم بوده‌اند.

حسین عسگری در این باره گفت: متاسفانه این داور قضاوت خوبی نداشت او داور کم‌تجربه‌ای نیست و 5 سال در لیگ برتر حضور داشته و قضاوت کرده است. با این حال نمی‌دانم چرا اشتباهات تأثیرگذاری داشت. خطایی که مدافع سیاه‌جامگان روی علیپور انجام داد یک خطای واضح پنالتی بود که داور آن را ندید. در صحنه گل سیاه‌جامگان هم بازیکن این تیم خیلی واضح توپ را با دست کنترل کرد و زمینه‌ساز گل مساوی بازی شد اما داور هند این بازیکن را هم ندید. وقتی داوری با اشتباهاتش در نتیجه بازی تأثیرگذار باشد باید گفت او  عملکرد ضعیفی داشته است.

سعید مظفری‌زاده هم تقریبا چنین نظری داشت. او درباره داوری دیدار ابتدایی هفته چهارم گفت: حرکت خشن بازیکن سیاه‌جامگان روی وحید امیری در دقیقه 8 که شانسی برای بازی با توپ نداشت و می‌توانست باعث مصدومیت بازیکن پرسپولیس شود مستحق دریافت کارت قرمز بود. در دقیقه 25 مهدی طارمی در محوطه جریمه سیاه‌جامگان صاحب توپ شد که مدافع سیاه‌جامگان بدون خطا توپ او را زد. ضمن اینکه در دقیقه 30 پرسپولیس به یک گل رسید که کمک داور به درستی آفساید مهاجم پرسپولیس را اعلام کرد. صحنه دقیقه 41 که علی علیپور در موقعیتی ایده‌آل درون محوطه جریمه سیاه‌جامگان صاحب توپ شد و با خطای مدافع سیاه‌جامگان سرنگون شد پنالتی بود. ضمن اینکه گل سیاه جامگان در حالی به ثمر رسید که در حرکت ابتدایی بازیکنان این تیم توپ وحید امیری را با دست زده و مرتکب خطای هند شدند که این صحنه هم از دید داور پنهان ماند.

۷ ۱۵  
آی اسپورت
2017-08-17 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۵ نظر
فرهاد
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۱۷
بوی سوختن می اید
رضا
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۵۸
شما یاداشت هاتو بکن ۴ تایی
۹
ببین فقط
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۳۱
یه هفته امداد غیبی بهشون نرسید اونوقت گریه شون در اومده .خخخخخخخخخخخخی
۸
Sirous
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۳۶
بوی سوختگی را قبل از سوختن خوب تشخیص میدیا. یه چیزی در حد معجزه است این حرکتت. هنوز استقلال تو بازی با سایپا آتش نگرفته بوش را خوب تشخیص دادی.... کامنت از این بی ربط تر مگه میشه گذاشت؟! یک بازی با اشتباهات فاحش داوری مساوی شده طرف داره ذوق مرگ میشه. فردا بعد از بازی سایپا ببینیم خری یا روباه.
مثلث
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۵۰
شما دیگر از سوختن چیزی نگویید!
بر مرکبتان سوار شده و به سمت تیم 4 تایی خود رهسپار شوید!
۹
حمید
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۱۷
از چی بسوزیم؟از اینکه صدر جدولیم؟از اینکه داور جلومون را گرفت؟از اینکه گلهای افساید یک‌نیمه ای ما از تعداد گل بعضیا بیشتره؟از اینکه نهم جدول نیستیم؟از کدومش؟؟؟
۶تا خوردن تخصص ماست
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۲۳
بیچاره ۶تاییها!!! یعنی اینقدر عقده داشتید و‌ ما خبر نداشتیم؟؟؟ با یه تساوی پرسپولیس که اونم با اشتباهات داوری بدست اومده دارن عقده گشایی میکنن خخخ
تا ابد پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۴:۱۱
اره اونم از تیم نهم جدول
موراتا
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۷:۵۴
بوی سوختن کاه تو کله ی بعضیاست که نمیتونن حرف حق رو بفهمن
۸
در جواب فرهاد میگم
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۰۹
‏هر کدوم از این سه مورد رو نداشتید، بچه درست نکنید
توان مالی برای پشتیبانی و بزرگ کردنش
دانش لازم برای تربیتش
مهر بی دریغ و بی پایان
#روانشناسی
۱
ناصر
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۱۴
چرا بعد از بازی تراکتور که خطای هند محرمی رو داور پنالتی نگرفت - اصلا این رو هم بگیم نبود - و همینطور خطای پنالتی انصاری روی شریفی رو این سروصدا ها نشد؟ این دو امتیاز به اون دو امتیاز سر به سر شد ...ولی امیدوارم داوری ها بهتر از این بشه تا هر هفته این بحث های پوچ نباشه ...
۷
کارشناس داوری
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۰۴
خیلی دایو متبحرانه ی بود ولی خوب که دقت کنید پای بازیکن سیاه جامگان به پای علیپور برخورد نمیکنه..وقبل از برخورد علیپور با حالت سر خوردن خودش میندازه زمین...به دور ازتعصب با دقت صحنه رو ببینید بعد نظر بدید
۷ ۲
..... ...... با کارشناسی کردنت
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۰۹
جای خالی را با سلیقه خودتان پر کنید
۱
برو عمویی شش تایی
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۱۰
خدا روزیت رو جای دیگه بده
۱
morteza
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۴۹
کاری به کارشناسی ندارم ولی بازی پرسپولیس واقعا خسته کننده و کم حمله بود برای بردن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر