فهرست
آنچه نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا باید بدانند
آنچه نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا باید بدانند

آنچه نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا باید بدانند

آی اسپورت- مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران موارد مهمی را به نمایند گان ایران در لیگ قهرمانان آسیا ابلاغ کرد.

به نقل از سازمان لیگ، مهدی تاج با آرزوی موفقیت برای نمایندگان ایران جهت حضور قدرتمند در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2015 موارد زیر را به آنها ابلاغ کرد:

1- سهمیه بندی سال 2016 جام باشگاههای آسیا ارتباط مستقیم با عملکرد نمایندگان ایران در مسابقات سال2015 داشته و لذا کسب جایگاه و نتایج درخشان موجبات ارتقا لیگ ایران و حفظ و افزایش سهمیه ایران اسلامی در سال آینده خواهد بود. لذا انتظار می رود با تشکیل ستاد ویژه برگزاری مسابقات در آن باشگاه برنامه ریزی و اقدامات اجرایی از هم اکنون در دستور کار قرار گرفته و حضور قدرتمندانه و شایسته در این رویداد بین المللی با آمادگی فنی تیمها و آنالیز حریفان پس از انجام قرعه کشی و تعیین رقیبان به عنوان رویکرد کاربردی مورد لحاظ قرار گیرد.

2- اخذ آخرین اطلاعات و مقررات مسابقات جام باشگاههای آسیا و توجه به موارد تعیین شده و زمان بندی اقدامات در پاسخگویی و ارسال اسناد به AFC مورد توجه قرار گیرد.

3- تهیه چک لیستهای اجرایی در بخش فنی، سرپرستی تیم، اداری- اجرایی، تشریفات، آماده سازی ورزشگاه و دیگر امور از اهمیت ویژه برخوردار بوده و در این رابطه سازمان لیگ آمادگی هرگونه همکاری و راهنمایی را دارد تا کلیه امور با پیش بینی و برنامه ریزی مناسب پیگیری و راهبری شود.

4- بررسی دقیق وضعیت بازیکنان و کادر از حیث محرومیت و دیگر موارد برای جلوگیری از هرگونه مشکل بعدی مورد رسیدگی جدی قرار گیرد.

     
آی اسپورت
2014-09-29 14:50:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر