فهرست
در انتظار شکست سکوت یک ماهه قلعه‌نویی
در انتظار شکست سکوت یک ماهه قلعه‌نویی

در انتظار شکست سکوت یک ماهه قلعه‌نویی

آی اسپورت - امیر قلعه‌نویی، سرمربی سپاهان عصر امروز تیمش را در مصافی سخت به تقابل با ماشین‌سازی می‌فرستد و در این دیدار فرصت بازگشت به صدر جدول را حداقل برای 24 ساعت تا بازی پرسپولیس مقابل تراکتور دارد. یکی از نکات جالب توجه در مورد قلعه‌نویی، سکوت طولانی مدت او و پرهیز از مصاحبه و اظهار نظر در حضور رسانه‌ها در یک ماه اخیر است.

آخرین صحبت‌هایی که از قلعه‌نویی رسانه‌ای شد مربوط به نشست خبری بعد از بازی با صنعت نفت بود که 7 دی‌ماه انجام شد و بعد از آن دیگر تن به هیچ گفتگویی نداد. سرمربی سپاهان که از شکست سنگین تیمش مقابل صنعت نفت عصبانی بود ترجیح داد چند روزی بعد از بازی سکوت کرده و پس از آن هم شایعات نقل و انتقالاتی و البته مذاکراتش با فدراسیون و بحث نشستنش روی نیمکت تیم ملی این سکوت را دامن زد و آن را ادامه دار کرد.

در این میان سپاهانی‌ها 4 دیدار تدارکاتی مقابل شهر خودرو، سایپا، پارس جم و نساجی در تعطیلات برگزار کردند که تمام آنها به درخواست قلعه‌نویی پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران و اصحاب رسانه برگزار شد تا سرمربی سپاهان مجبور به برخورد با خبرنگاران و پاسخ به پرسش‌های این مدت اخیر نباشد و در نهایت در نشست خبری پیش از بازی با ماشین‌سازی هم حاضر نشد تا سکوتش به شایعات اخیر دامن بزند.

بدون شک سوالات زیادی از قلعه‌نویی وجود دارد و احتمالاً خبرنگاران تبریزی این فرصت را دارند تا پس از بازی و در شکست سکوت یک ماهه سرمربی سپاهان آنها را مطرح کنند، هر چند بعید نیست امیر در نشست خبری بعد از بازی هم حاضر نشده و سکوتش را طولانی‌تر کند.

۱    
آی اسپورت
2020-01-25 12:22:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر