فهرست
بارسی: سیدورف چالش سختی برای بازگرداندن میلان دارد
بارسی: سیدورف چالش سختی برای بازگرداندن میلان دارد

بارسی: سیدورف چالش سختی برای بازگرداندن میلان دارد

سران روسونری هفته گذشته تصمیم گرفتند تا با اخراج ماکس آلگری، سیدورف را به عنوان سرمربی جدید خود به سن سیرو بازگردانند؛ جایی که انتظارها از سیدورف 46 ساله ظاهرا بالاست.

سیدورف 46 ساله به دنبال آن است تا جا پای مربیان بزرگی چون آریگو ساچی، فابیو کاپلو و کارلو آنچلوتی در میلان بگذارد؛ کسانی که طی دوران حرفه ای مربیگری شان در میلان، این تیم را به افتخارات بسیاری رساندند. با تمام این اوصاف بارسی چالش بسیار سختی را برای سیدورف در میلان پیش بینی می کند.

بارسی در این باره گفت:" هر مربی داستان خودش را دارد. بعضی از آنها حتی زمانی که به میلان آمدند با تجربه بودند و بعضی مربیان موفق دیگر هم نه. فاکتورهای زیادی برای موفقیت یک مربی در باشگاه تصمیم گیرنده هستند"

" شما به یک تیم بزرگ و اعتماد باشگاه نیاز دارید، اما شانس هم باید با شما کمی یار باشد. به عنوان مثال، کارلو آنچلوتی در بهترین شرایط میلان وارد این باشگاه شد؛ زمانی که او بهترین ترکیب ممکن را داشت. بنابراین سیدورف کار بسیار سختی پیش رو دارد"

" میلان در شرایط سختی قرار دارد. چیزهایی در حال تغییر هستند و شرایط اقتصادی باشگاه دیگر مثل گذشته نیست"

" ممکن است شما ایده های فوق العاه ای داشته باشید، اما اگر شما با بهترین کیفیت ابزارها کار نکنید، همه چیز برای شما سخت تر می شود. امیدوارم که آنچلوتی برای او یک الگوی خوب باشد، حتی با این وجود که شرایط این دو کاملا متفاوت بوده. آنچلوتی همچنان بهترین مربی چندین سال گذشته میلان محسوب می شود"

بارسی در ادامه صحبت هایش در مورد بالوتلی گفت:"  بالوتلی هنوز کاملا نمی داند چطور باید  به طور کامل در اختیار تیم باشد. فوتبال یک بازی جمعی است هر چند که ستاره ها هم نقش بسیار مهمی دارند. برای مثال اگر به هوندا توجه کنید او احتمالا با مشکلاتی مواجه می شود چرا که او به تیمی پیوسته که باید سخت در حال تلاش کردن است"

در ادامه فرانکو بارسی در مورد سیاست جوانگرایی باشگاه به سران روسونری هشدار داد:"  به نظرم، میلان باید بر روی فلسفه جوانگرایی اش تمرکز کند. بسیار خوب است که در این مورد به باشگاه های دیگر هم نگاهی کنید که چطور اینکار را انجام می دهند، اما الگوبرداری از بارسلونا سخت است. ما در مورد دو کشور متفاوت صحبت می کنیم که دارای فرهنگ های مختلف و سبک های مختلف فوتبال هستند"

" میلان مجبور است با یک پروژه جدید و بلند پروازانه، مرحله به مرحله خود را بازسازی کند که البته به زمان نیاز دارد"

" میلان به بازیکنان خوب و جوان نیاز دارد.این مسیری است که باشگاه باید دنبال کند. هدف باید تبدیل به یک تیم دوباره رقابتی باشد"

بارسی در پایان گفت:"  و فراموش نکنیم که میلان هنوز در لیگ قهرمانان حضور دارد. تیم باید تمام تلاش خود را در مرحله یک هشتم نهایی انجام دهد"

میلان در تاریخ 19 فوریه، از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در سن سیرو به مصاف اتلتیکو مادرید می رود

     
آی اسپورت
2014-01-24 15:30:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر