فهرست
شوک به پرسپولیس؛ سرتن چوک جدا شد!
شوک به پرسپولیس؛ سرتن چوک جدا شد!

شوک به پرسپولیس؛ سرتن چوک جدا شد!

آی اسپورت – سرتن چوک، مربی کروات پرسپولیس که با جدایی آندره پانادیچ به عنوان دستیار برانکو ایوانکوویچ انتخاب شده بود پس از یک سال و نیم فعالیت، امروز (شنبه) از این تیم جدا شد تا فعالیتش را در فدراسیون فوتبال کرواسی پیگیری کند. برانکو ایوانکوویچ امروز (شنبه) رسما این موضوع را اعلام کرد.

مشخص نیست دلیل اصلی جدایی غیر منتظره چوک از پرسپولیس چیست. اولین چیزی که در این رابطه به ذهن می‌رسد، مشکلات مالی و پرداخت نشدن مطالبات این مربی است. اما اگر قرار باشد مدیران باشگاه در این باره توضیح بدهند احتمالا به مشکلات خانوادگی و لزوم بازگشت این مربی به کشورش اشاره خواهند کرد.

در هر حال این خبر به منزله یک شوک برای پرسپولیسی‌هاست. چرا که خیلی‌ها معتقدند نقش ایمن مربی در موفقیت‌های اخیر پرسپولیس بسیار بیشتر از چیزی است که در ظاهر به نظر می‌رسد. باید این اتفاق از نظر فنی هم تاثیری روی تیم خواهد گذاشت یا برانکو اجازه نمی‌دهد تیمش از این بابت ضربه‌ای بخورد.

۱۲۴ ۶  
آی اسپورت
2017-12-16 13:42:00
نظر دهید

۶ نظر
احمد
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۷
دو ساله منتظر شوک و بحران و .... هستید..پارسال قهرمان شدیم الانم با 7 امتیاز اختلاف صدر جدولیم..
واقعا پشتکار خوبی دارید..
اگه واسه یه نفر خارجی مطالبی که هر روز تو سایتتون میزنید رو ترجمه کنید فک میکنه پرسپولیس با اختلاف تیم اخر جدول و داره سقوط میکنه.
هر چی میشه تیتر میزنید بحران و شوک و .....
علي
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۹
پرداخت نشدن مطالبات؟
مشكلات خانوادگي؟
تحليلاتون تو حلق حميد معصومي نژاد از رم!!
بابا طرف شده مدير تيم هاي پايه فدراسيون فوتبال كرواسي
کوهیار
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۵
قراره زلاتکو کرانیچپار برادر خالیفسور بیاد جاش دیگه چی باباشم بیاره فردا یه مدرک جعلی براش درس میکنه اینم میشه دانشمند یا دکتر. خالیفسور خودش کارشناس ارشد داره که خیلیا دارن ولی پرفسوری نداره و دروغ میگه
RED
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۱
اون زمانی که پانادیچ هم رفت یه تعدادی می گفتن که موفقیت های برانکو با پانادیچ بوده و رفتنش پرسپولیس رو به شوک می بره!
علیرضا
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۵۴
اون پانادیچ از این دوتا بهتر بود.
حرف حساب
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۵۶
چوک مربی و مشاور خوبی برای برانکو بود! ولی خدایی لفظ شوک هم خیلی غیرمنصفانه و اغراقه! انشالله پرسپولیس با اقتدار به کار خودش ادامه میده و در پایان فصل هم یک کمک خوب دیگه برانکو میاره!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر