فهرست

آکسلید چمبرلین: آرسنال باید انتقام شکست 0-6 را بگیرد

آی اسپورت- به نظر الکس آکسلید چمبرلین، آرسنال باید در بازی هفته‌ی آینده چیزی را به چلسی ثابت کند. شکست سنگین آرسنالی‌ها در بازی با چلسی در اوایل بهار، در روزی که آرسن ونگر هزارمین حضور خود بر روی نیمکت هدایت این باشگاه را تجربه می‌کرد، به امیدهای آنان برای فتح لیگ برتر پایان داد. حالا چمبرلین که گل آرسنال را در تساوی 1-1 برابر تاتنهام در دربی شمال لندن به ثمر رسانده، می‌گوید تیمش می‌تواند به روند بی‌شکست خود در فصل جاری ادامه بدهد.

«متوجه ایم که فصل قبل آن‌جا چه اتفاقی افتاد. شاید ما باید چیزی را به آن‌ها ثابت کنیم، می‌دانیم که امسال باید در بازی‌های بزرگ بهتر عمل کنیم و نتایج خوبی در آن‌ها بگیریم. ما واقعاً چشم‌انتظار آن بازی هستیم و من یقین دارم که ما می‌توانیم با اعتمادبه‌نفس به آن‌جا برویم.»

«من به هم‌تیمی‌هایم باور دارم، ما همه به خودمان باور داریم که قادر ایم به جایی مثل زمین چلسی برویم و ریتم بازی را به‌دست بگیریم و بازی را کنترل کنیم. من مطمئن ام زمان‌هایی هم در بازی خواهد بود که آن‌ها حاکم توپ و میدان باشند، چون آن‌ها تیم بزرگی هستند. اما این دیدار دو تیم خوب است، هم آن‌ها و هم ما زمان‌هایی را در اختیار خواهیم داشت. فقط باید مطمئن باشیم که وقتی ما شانس گلزنی به‌دست می‌آوریم، از آن‌ها به‌درستی استفاده کنیم.»

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-29 16:32:52
نظر دهید

۱ نظر
چلسی
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۳، ۱۸:۴۶
ههههههههههههههههه.میخوان از چلسی انتقام شیش تایی رو بگیرن.خخخخخخخخ.برو تو خوابات خوش باش.شیش تایی ها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر