فهرست
گزارش روز:  آندو در فولادشهر عصبانی می شود!
گزارش روز: آندو در فولادشهر عصبانی می شود!

گزارش روز: آندو در فولادشهر عصبانی می شود!

آی اسپورت- 

از هافبک شماره 14 استقلال و ورزشگاه فولادشهر، یک خاطره شفاف پای چشم سینا عشوری و توی ذهن فوتبال باقی مانده بود. سامورایی آبی ها، در آن مقطع در ابراز خشونت کمی اغراق به خرج می داد و نمی گذاشت رقبا صحیح و سالم از پس جنگ های تن به تن با او بربیایند. این روند اما به تدریج تعدیل شد. او در ابتدای این فصل حرکات خشن کمتری را درون زمین به نمایش گذاشته و البته خیلی ها این موضوع را به ادامه خستگی و افت کیفیت این بازیکن مربوط می دانند. در تمام هفته های لیگ چهاردهم، حرکت خشن خاصی از آندو ندیده بودیم تا اینکه باز فولاد شهر از راه رسید و برای او، تبدیل به رینگ شد. 

تیموریان در نیمه اول دیدار با ذوب، ضربه سنگینی را با پا به مسعود حسن زاده وارد کرد. این موضوع در زمین از چشم داور دور ماند اما ذوبی ها بلافاصله گزارش اش را به کمیته انضباطی دادند و رئیس کمیته انضباطی نیز تاکید کرد این صحنه را مورد بررسی قرار خواهد داد. این موضوع امروز تیتر تعدادی از روزنامه های ورزشی بود و احتمالا در برنامه امشب نود نیز به یک سوژه تبدیل خواهد شد. 


اینکه جرا داستان آندو و فولادشهر همواره به سمت اکشن بودن پیش می رود، می تواند سوال جالب توجهی باشد. نکته مهم تر اما در مورد این روزهای ستاره تیم ملی این است که کی روش برای نتیجه گرفتن در جام ملت ها، به فرم به مراتب ایده آل تری از او نیاز دارد. او در زمان برخورد شدید با سینا عشوری، همه بار استقلال را به دوش می کشید و زیر فشار زیادی قرار داشت. در زمان برخورد با حسن زاده نیز، فشار انتقادها روی آندو زیاد شده بود. پس، این حرکات احتمالا واکنش ناخودآگاه او به فشار مضاعف روی شانه هایش هستند. 


  ۲  
آی اسپورت
2014-09-29 17:32:16
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۳، ۱۸:۱۲
باید قلاده ببندن بهش تو زمین
ToRnAdO
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۳، ۱۸:۴۰
آره بابا همه اینا به خاطر محکم بازی کردنه شما جدی نگیرید..میزنن چشم و فک و دهن و شکم بازیکن رو میارن پایین اسمشو میذارن فوتبال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر