فهرست

لوئیس انریکه : پاریس سن ژرمن بدون ابراهیموویچ هم خطرناک است

آی اسپورت- لوئیس انریکه با بازیکنان بارسلونا هشدار داد که پاریس سن ژرمن را در غیاب زلاتان مصدوم دست کم نگیرند. دو تیم سه شنبع شب در یک بازی حساس در لیگ قهرمانان به مصاف هم می روند و مربی بارسلونا اعتقاد دارد که تیمش باید در بهترین شرایط باشد، چرا که این سه امتیاز بسیار حیاتی است. زلاتان به علت مصدومیت از ناحیه پاشنه پا، این دیدار را از دست خواهد داد.

انریکه به خبرنگاران گفت:\" غیبت زلاتان چیزی را تغییر نمی دهد. غیبت او برای هر تیمی یک اتفاق مهم است، اما تاثیری در شیوه های تاکتیکی من برای این بازی نخواهد گذاشت. آنها هنوز تیمی خطرناک هستند و بازیکنان خوب دیگری در اختیار دارند. پی.اس.جی تیمی است که بازی در برابر آن برای ما آسان است. آنها تیمی قدرمتند هستند، اما اگر به شیوه معمولشان بازی تهاجمی از خود ارائه دهند، برای ما خوب خواهد بود. آنها از کاندیداهای مهم فتح لیگ قهرمانان هستند، مثل ما و ما باید خودمان را برای هر شرایطی آماده کنیم، چه در زمان حمله آنها و چه در زمان حمله تیم خودمان. به نظر می رسد که این بازی تاثیرگذارترین بازی گروه باشد، هرچند برای قضاوت زود است. به طور قطع صدرنشینی در گروه بسیار مهم است، اما ما باید ببینیم که در هر بازی چه نتیجه ای به دست می آوریم. روی کاغذ ما و پی.اس.جی بهترین تیم های گروه هستیم، اما برای شکست دادن آنها ما باید در بهترین شرایطمان باشیم و نمایشی عالی از خود نشان بدهیم.\"

مدافع بارسلونا، جرمی متئو اعتقاد دارد که غیبت زلاتان برای آنها یک شانس خوب است، اما ابراز نگرانی کرد که تیم میهمان بدون زلاتان هم به اندازه کافی قوی است.

این بازیکن فرانسوی گفت:\" بدون تردید او بازیکنی تاثیرگذار است. غیبت او بسیار مهم است و کار را برای پاریس سن ژرمن سخت تر می کند. نبود او یک شانس برای ماست، اما بدون او هم آنها قدرتمند هستند و کار برای ما بسیار سخت خواهد بود.\"

     
آی اسپورت
2014-09-29 22:04:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر