فهرست

دی بوئر : آپوئل در بازی در برابر بارسلونا ثابت کرد که چه تیم خوبی است

آی اسپورت- سرمربی آژاکس به بازیکنانش هشدار داد که به چیزی به جز بازی با آپوئل فکر نکنند، چرا که قبرسی در بازی با بارسلونا عالی بودند. آپوئل در دیدار اول خود در لیگ قهرمانان با تک گل ژرارد پیکه در نیوکمپ مغلوب شد. نتیجه ای که نمی تواند برای آنها نتیجه بدی باشد. فرانک دی بوئر که تیمش در دیدار اول در برابر پاریس سن ژرمن به تساوی 1-1 دست یافت، فکر می کند که شب سختی درقبرس در انتظار آنها خواهد بود.

او به خبرنگاران گفت:\" فکر می کنم بازی سختی باشد. آپوئل بازیکنانی دارد که فوتبال واقعی بازی می کنند و همچنین بازیکنان با تجربه ای در خدمت دارد. میانگین سنی آنها 28 سال است و از کشورهای متفاوتی هستند. همه دیدیم که در برابر بارسلونا چقدر خوب بودند. بازیکنان ما جوان هستند، اما می دانند که از آنها چه انتظاری می رود و هر اتفاقی که بیفتد را مدیریت خواهیم کرد. ما نگران فشار اولیه آنها نیستیم. مطمئنم که ما هم در طول بازی شانس هایی خواهیم داشت.

دی بوئر هم چنین ابراز امیدواری کرد که بتواند لاسه شونه را که گل ارزشمند این تیم در برابر پاریس سن ژرمن را زد، بتواند در بخشی از مسابقه چهارشنبه شد بازی بدهد.

او در این باره گفت:\" به احتمال 70% می توانم شونه را از ابتدا بازی دهم. یکشنبه گذشته او با ما تمرین نکرد، اما خودش فکر می کند که به آمادگی کامل برای بازی چهارشنبه شب برسد.\"

در عین حال سرمربی آپوئل گفت که برای صعود به دور حذفی باید تا جایی که می توانند توپ را موثر حرکت دهند.

او به رسانه ها گفت:\" بعد از بازی بزرگی که خارج از خانه با بارسلونا داشتیم، حالا اولین بازی خانگیمان را باید برگزار کنیم. ما از روز اول می دانستیم که در این گروه شانس کمی داریم. ولی برای افزایش شانسمان باید در خانه امتیازات خوبی به دست آوریم. ما می دانیم که باید به مصاف قهرمان هلند برویم. تیم خوبی که هواداران زیادی دارد. ما می دانیم که فلسفه آنها مثل ماست. یک فلسفه تهاجمی که باید در برابر آن قرار بگیریم. در این بازی نسبت به بازی با بارسلونا انتظارات بیشتری از ما می رود. بنابراین ما سعی می کنیم که مالکیت توپ را در اختیار داشته باشیم. ما نمی خواهیم مالکیت توپ را از دست بدهیم. نیازی ندارم که برای انگیزه دادن به بازیکنانم در چنین بازی هایی خیلی حرف بزنم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-29 23:52:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر