فهرست

اشلی کول : رم را ترک نمی کنم

آی اسپورت- مدافع تیم رم، اشلی کول شایعات مبنی بر رفتنش از رم را رد کرد و گفت که از زندگی اش در ایتالیا لذت می برد. مدافع سابق تیم ملی انگلستان تازه همین تابستان به رم پیوسته است، اما گفته می شد که او از حضور در این باشگاه راضی نیست و شاید در ژانویه این باشگاه را ترک کند. اما خود کول این شایعات را رد کرد.

او روز سه شنبه به خبرنگاران گفت:\" من هم خود ایتالیا را دوست دارم و هم بازی کردن در اینجا را. بازیکنان از نظر تکنیکی متفاوتند، زیرا بازیکنان سرعتی بازی می کنند و مربی ما عالی است. او ما ترغیب می کند که خوب بازی کنیم و من این موضوع را دوست دارم. من لیگ برتر انگلستان را دوست دارم، اما بازی در اینجا را هم دوست دارم. تصمیم من برای ترک چلسی اشتباه نبود. آن 8 سال در زندگی من خیلی مهم بود، اما حالا من بازیکن رم هستم. اگر بتوانم بیشتر بازی کنم، قطعا بازیکن بهتری خواهم شد. کول همچنین ابراز علاقه کرد تا بتواند چهارشنبه شب در ترکیب اصلی رم قرار گرفته و در برابر هم تیمی سابقش فرانک لمپارد به میدان برود.

\" خوشحالم که هارت و لمپارد را می بینم. انتظار نداشتم که در برابر او قرار بگیرم. اما اکر هر دو در ترکیب قرار بگیریم، از رویارویی با او خوشحال خواهم شد. از حضور لمپارد در چلسی خیلی شگفت زده نشدم. همه می دانیم که سیتی تیم بزرگی است و وقتی لمپارد به چلسی گل زد، فقط وظیفه اش را انجام داد. در اروپا همه می دانند که سیتی چه تیم بزرگی است. آنها قهرمان انگلستان هستند و توره، اگوئرو و حالا لمپارد را در اختیار دارند که در همه دنیا معروفند. باید ببینیم که اوضاع چطور پیش می رود. اگر ما این بازی را ببریم اوضاع سیتی برای صعود بسیار سخت خواهد شد.\"

     
آی اسپورت
2014-09-30 00:40:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر