فهرست

اورا : کینه ای از سوارز ندارم

آی اسپورت- اورا گفت که از ماجرای دعوای نژادپرستانه ای که بین او و سوارز رخ داده هیچ کینه ای به دل ندارد. سوارز در جریان درگیری نژادپرستانه با اورا در دیدار بین تیم های لیورپول و منچستر یونایتد در اولد ترافورد مقصر شناخته شده و 8 هفته محروم و همچنین جریمه شده بود.

او به لارپوبلیکا گفت:\" سوارز 7 بار من را سیاه خطاب کرد. پیش از این برای من موز پرت کرده اند، فریادهای نژادپرستانه ای از پشت سرم شنیده ام، ولی هیچ وقت این مسئله را مطرح نکرده ام. این مشکل از آنهایی است که تفاوت را نمی فهمند. این موضوع را درک می کنم. ولی سوارز بازیکن تیم حریف بود و من می خواستم به این موضوع عکس العمل نشان دهم. از خودم پرسیدم چکار می توانم بکنم. مشتی حواله اش کنم تا همه دنیا ببینند، دو سال محروم شوم و همه کودکان ببینند. من او را بخشیدم. حتی به او به عنوان بهترین بازیکن لیگ جزیره رای دادم. یک فوتبالیست کینه به دل نمی گیرد. مشکل سوارز با من نبود، خواه او نژادپرست باشد یا نه.\"

اورا در جنجال سال 2012 تیم ملی فرانسه تحت رهبری دومنک حضور داشت که برای او محرومیت از بازی های ملی را در پی داشت.

اورا گفت که او وظیفه اش را به عنوان کاپیتان انجام داده است:\" در سال 2010 من همان کاری را کردم که تیم از کاپیتانش می خواست. به آنها گفتم که به تعطیلات بروند.\"

این بازیکن 33 ساله همچنین گفت که به نظر او یوونتوس می تواند همه مسیر لیگ قهرمانان را طی کند و او می خواهد به پنجمین فینالش برسد. او سه بار با یونایتد و یک بار با موناکو به فینال رسیده است.

او افزود: \" من در زمان حال زندگی می کنم. زیرا گذشته، افسوس است و آینده نگرانی. نمی خواهم هواداران را در رویا فرو ببرم، اما چرا که نه؟ این رقابتها بسیار عجیب است و من افتخار می کنم که در چهار فینال حضور داشته ام.\"

     
آی اسپورت
2014-09-30 01:14:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر