فهرست

رئال مادرید اعلام کرد:" بازی دوستانه با میلان و احتمال تغییر نام سانتیاگو برنابئو"

آی اسپورت- مدیر روابط عمومی رئال مادرید، امیلیو بوتاراگوئنو تایید کرد که رئال مادرید در یک بازی دوستانه در 30 دسامبر در دوبی به مصاف میلان خواهد رفت. بوتراگوئنو روز دوشنبه به همراه اسطوره میلان فرانکو بارزی در دوبی بود تا هماهنگی لازم برای بازی دوستانه آنها در ورزشگاه سونز دوبی را انجام دهند. اما وقتی از او درباره صحت این خبر که نام سانتیاگو برنابئو قرار است به ابوظبی سانتیاگو برنابئو تغییر کند، صحبت زیادی نکرد.

بوتراگوئنو گفت:\" ما اینجا هستیم تا هماهنگی های بازی دوستانه مان را انجام دهیم.پس بگذارید روی این موضوع تمرکز کنیم. این اولین بازی ما در دوبی است و شانس بزرگی است. تغییر نام، موضوع دیگری است.\"

رئیس باشگاه رئال مادرید، فلورنتینو پرز سال گذشته فاش کرد که پیشنهاد 400 میلیون یورویی برای تغییرنام ورزشگاه وجود دارد، اما این موضوع نیازمند هماهنگی های بیشتری است. پرز گفته بود که با 10 شرکت مختلف برای فروش حقوق نام ورزشگاه صحبت شده و در یک کنفرانس خبری در اسپانیا صحبت شد که IPIC جدی ترین خریدار است که مبلغی بین 450 تا 500 میلیون یورو می پردازد تا نام این ورزشگاه برای مدت 20 سال ابوظبی سانتیاگو برنابئو شود.

IPIC شرکتی است که به وسیله دولت ابوظبی اداره می شود که پیش از این بانک خود یعنی بانک ملی ابوظبی را راه انداخته است که شریک رسمی بانکی رئال مادرید است.

     
آی اسپورت
2014-09-30 02:32:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر