فهرست
روبرتو کارلوس: کاسیاس یکی از بهترین های تاریخ است
روبرتو کارلوس: کاسیاس یکی از بهترین های تاریخ است

روبرتو کارلوس: کاسیاس یکی از بهترین های تاریخ است

آی اسپورت- روبرتو کارلوس، اسطوره باشگاه رئال، معتقد است که ایکر کاسیاس همین حالا هم یکی از بهترین دروازه بان های تاریخ است.

دروازه بان باتجربه رئال این فصل از سوی هواداران تیمش با بی مهری مواجه شده و حتی بعضی از هواداران خواهان حضور کیلور ناواس در ترکیب اصلی شده اند. کارلوس که 8 فصل در رئال در کنار کاسیاس بازی کرد، تاکید کرد که هو شدن از سوی هواداران، اتفاق چندان غیرمنتظره ای در فوتبال نیست.

او به آ.اس گفت:\" ایکر یکی از نمادهای باشگاه است. او 15 سال است که پیراهن رئال را به تن می کند و جام های زیادی برای رئال به دست آورد. او یک الگوست؛ یکی از بهترین دروازه بان های تاریخ فوتبال. هواداران گاهی مقابل بازیکنان قرار می گیرند. این اتفاقی کاملا طبیعی است. اما کاسیاس اعتبار زیادی در بین رئالی ها دارد.\"

کارلوس در مورد تغییرات تیم رئال بعد از جدایی ژابی آلونسو و آنخل دی ماریا هم گفت:\" آنچلوتی مربی بزرگی است و توازن تیمش را به دست خواهد آورد. او سال گذشته هم این کار را کرد و من مطمئنم مانند فصل قبل، او رئال را به جایی که می خواهد، می رساند.

وقتی فصل جدیدی شروع می شود، چیزهای زیادی باید درست شود اما من نگران نیستم. احترام زیادی برای آنچلوتی قائلم. با او، رئال تیم قوی تری است و به موفقیت های زیادی خواهد رسید.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-30 10:35:31
نظر دهید

۱ نظر
خراب مورینیو
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳، ۱۳:۱۹
کارلوس جان چند تا از اون شوت های خوشگل به ایکر خائن زدی که ازش راضی هستی ؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر